0 vērtējumi

Igaunija;23.12.23 vienas dienas ceļojums uz mūžam jauno Tartu, AHHAA centrа apmeklējums un Ledus laikmeta muzejs!

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu, ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 Ceļojuma datums; 23.12.23

Maršruts – Rīga – Tartu - Rīga.

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, un grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Ceļojumā jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 07.00

Iebraucot Igaunijā, došanās uz vienīgo Baltijas valstīs Ledus laikmeta centru.

Ledus laikmeta centra  apmeklējums:

 Ledus laikmeta centrs  piedāvā vairāk nekā 2200 kvadrātmetrus plašu izstāžu telpu, kas sevī apvienojusi populāru un izklaidējošu, kā arī zinātnisku pieeju ledus laikmeta izzināšanai. Trīs stāvos izvietotā ekspozīcija saviem apmeklētājiem piedāvā ceļojumu miljardiem gadus ilgā Zemes vēsturē, ļaujot ielūkoties senā un ne tik senā pagātnē, kā arī piedāvā iespējamos nākotnes scenārijus. Centrā ir apskatāmas interaktīvas filmas, pie tam ikviens ir aicināts piedalīties dažādās spēlēs, kas ļauj vairāk iepazīt Ledus laikmetu. Pēc Ledus laikmeta centra apmeklējuma došanās uz Tartu.

Ekskursija pa Tartu vecpilsētu, ievērojamākie apskates objekti: Toomemjagi kalns, Doma baznīcas drupas, Rātslaukums, Tartu Universitātes studentu pilsētiņa. Pēc ekskursijas došanās uz Ahhaa centru.

"AHHAA" centra apmeklējums:

Ideāla vieta gan bērniem, gan pieaugušiem, kur aizraujoši un izzinoši eksperimenti dāvās interesi par fiziku, ķīmiju un bioloģiju. Varēsi izbaudīt neaizmirstamo realitātes sajūtu, apmeklēt ceļojošās izstādes un daudz ko citu

Savukārt zinātnes centrā AHHAA Tevi gaida milzīga enerģijas mašīna jeb Ņūtona Ābele un pārsteidzošā Hobermana lode, piedzīvojums ar liftu uz zemes dzīlēm un velosipēds, kas "dāvā spārnus", kā arī mini laboratorijas bērniem un jauniešiem, bērnu birža, zinātnes veikaliņš, kosmosa ekspozīcija un lodveida planetārijs, kur iespējams ieraudzīt pat pašas mazākās Piena Ceļa zvaigznes, kā arī uzzināt interesantas lietas par kosmosu. 

Vakarā izbraukšana uz Rīgu.

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00

Papildus izmaksas

Pilsētas ekskursija 5 EUR no personas

AHHAA centra apmeklējums:  15 EUR.

Planetārija apmeklējums 6 EUR.

Ledus laikmeta centra apmeklējums:

Pieaugušajiem 10 EUR;

Bērniem, skolniekiem, studentiem, pensionāriem 7 EUR;

16,00
 25,00  
Atlaide:
- 36%
Piedāvājumu nopirkuši 4 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot,savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona nr., ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazināties ar operatoru pa tālruni +37126685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam kuponam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.