0 vērtējumi

Polija;04.05.24-3 dienu prieki bērniem un pieaugušajiem Varšavā!

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ceļojuma datumi; 04-06.05.2024 

Maršruts: Rīga – Varšava - Rīga. 

Brauciens  tūristu klases autobusā. 

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas  un Aģentūras pārstāvja pakalpojumi latviešu valodā.

Nakšņošana: 3* viesnīcā divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos ar brokastīm.

Ceļojumā jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

Ceļojuma norise

 

1. DIENA

Agrā rītā izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai. Pēcpusdienā ierodamies Varšavā. Iekārtošanās viesnīcā. Piedāvājam doties pilsētas apskates ekskursijā ar pastaigu pa vecpilsētu (20 EUR), kuras laikā apskatīsim: Pils laukumu, Karaļa pili, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu ar gotiska stila baznīcām un senajiem sienu stiprinājumiem māju fasādēs. Būs iespēja iepazīties ar vietējo mākslinieku gleznojumiem, kā arī varēsiet iegādāties suvenīrus. 
Apmeklēsim Varšavas universitātes jauno bibliotēku un dārzu. Jaunā bibliotēkas ēka tika atvērta 1999. gada decembrī. Mūsdienīgā bibliotēkas būve sastāv no divām ēkām. Abas daļas ir savienotas ar pasāžu, tā saucamo ieliņu ar stikloto jumtu. Ļoti interesanta apskates vieta bibliotēkā ir 1 ha plašais dārzs uz jumta. Tas ir viens no lielākajiem un skaistākajiem jumta dārziem Eiropā. Dārzs sastāv no divām daļām: augšējās (platība 2000 м2) un apakšējās (platība 15 000 м2), kas ir savienotas ar ūdens plūsmas kaskādēm. No tiltiņiem un skatu platformas var ieraudzīt Varšavas panorāmu. 
Vakarā varat doties uz Gaismas un mūzikas strūklaku parku, kur var izbaudīt Multimediālo Strūklaku šovu! Strūklaku parks sastāv no 367 avota punktiem, no kuriem ūdens paceļas līdz pat 25 metru augstumam. Šova laikā strūklaka iemirdzas vairāk nekā 300 krāsās. Fonā tiek atskaņota gan klasiskā mūzika, gan mūsdienu popmūzika, kā arī ar lāzera stariem tiek projicētas dažādas animācija. (Strūklakas strādā vasaras un rudens sākuma laikā. Vēlā rudens un ziemas laikā strūklakas nestrādā).nakts viesnīcā Varšavā.

2. DIENA

Brokastis. Dienas pirmajā pusē piedāvājam doties ekskursijā uz Karalisko Lazenku parku (25 EUR). Pils un parka komplekss atrodas pilsētas centrā. Parkā izvietotas neskaitāmas skulptūras, strūklakas un ziedu kompozīcijas, kas liecina par Polijas karalisti. Katru gadu parkā tiek rīkoti Šopēna koncerti. Jūs redzēsiet Belvederi pili, pieminekli ģeniālajam komponistam Frederikam Šopēnam, Karalisko pili – Staņislava Augusta Poņatovska rezidenci, Ķīniešu aleju, uzzināsiet daudz interesantu faktu un leģendu, kā arī satiksieties ar parka mazajiem iemītniekiem – vāverēm, fazāniem un pāviem.
Dienas vidū dodamies uz jauno un lielāko akvaparku Eiropā – Polijas Parks Suntago (Park of Poland Suntago)! Lielākajā ūdens parka atradīsiet 32 visdažādākos slidkalniņus, garākais no kuriem ir 320 metrus! Iedomājaties – tas ir kā slīdēt no Eifeļa torņa! Tropiskie, termālie, mazie un lielie baseini – šeit to ir 18, aizņemot 3500 kv/m lielu teritoriju! Ūdens prieki prasa enerģiju, un šeit ir arī kafejnīcas, kurās var iestiprināties. Te būs ko darīt gan lieliem, gan maziem! Pēc akvaparka apmeklējuma, labi izpeldējušies, braucam uz Nakts tirgu (Nocny Market). Nakts tirgus ir vesels pasākums – ar kafejnīcām, ielas restorāniem, bāriem un ielu daudzumu dažādu gardumu! Anturāža arī noteikti iekritīs acīs. Pēc piedzīvojumu pilnas dienas, paēduši un laimīgi, atgriežamies viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks Varšavā, vai piedāvājam doties uz Kopernika Zinātnes centru. Šeit, 22 tūkstošu kvadrātmetru platībā ir iespēja veikt aizraujošus eksperimentus! Te būs iespēja iejusties kosmonauta Nila Armstronga tēlā un uzkāpt uz Mēness; uzzināt no kā un ka pēc baidāmies; iejusties detektīva lomā, kā arī iepazīt savu iespēju robežas un ķermeņa noslēpumus. Tepat izvietojies arī planetārijs “Kopernika debesis”, kur, ar jaunākajām multimediju tehnoloģijām, uz sfēriska ekrāna tiek projicēts kosmoss, okeāna dzīles vai vulkāna krāteris.

Pēc pusdienām izbraukšana uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

PAPILDUS IZDEVUMI:

Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana

Varšavas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 20 EUR

Izbraukuma ekskursija uz Karalisko Lazenku parku un akvaparku: 25 EUR

Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā: 70 EUR

Papildvieta autobusā: 100 EUR

 

IEEJAS BIĻETES:

Lazenku parkā: pils uz salas, Misleviskas pils, Oranžērija, medību muzejs: 45 PLN / bērniem 25 PLN

Akvaparks “Polijas Parks”: pieaugušie 99 PLN / bērni līdz 16 gadiem 89 PLN (+ 15 PLN piemaksa par papildus zonu apmeklējumu / cena par vienu zonu)

Kopernika Zinātnes centrs: pieaugušie 33 PLN / bērni 22 PLN

130,00
 180,00  
Atlaide:
- 28%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 05.04.24
Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.