0 vērtējumi

Bulgārija: no 19.08.17-10 dienu ceļojums + ziedu festivāls Ungārijā-Debrecenā, un atpūta Melnās jūras pērlē Varnā!

Izbraukšana 19.08.17 Atgriešanās 28.08.17 

Maršruts; Latvija-Lietuva – Polija – Slovākija – Ungārija – Rumānija – Bulgārija – Latvija.

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Nakšņošana: Slovākijā/Rumānijā/Polijā tranzīta viesnīcā 2* ar brokastīm divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos. Bulgārijā kūrorta pilsētā Varna 3* viesnīcā ar brokastīm divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos 250m no Melnās jūras.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) un viesnīcu izdevumi, kā arī grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

ceļošanai derīgi pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 Ceļojuma norise

1 diena

Izbraukšana no Rīgas 05.00 (Latvija-Lietuva-Polija-Slovākija).

Nakts tranzīta viesnīcā Slovākijā.

2 diena

Brokastis viesnīcā, pēc brokastīm izbraukšana uz Ungārijas pilsētu Debrecena kur būs iespēja apmeklēt Eiropas lielāko ziedu festivālu.

Debrecenas ziedu festivāls: ir vieni no galvenajiem valsts svētkiem, kuri notiek nedēļas garumā un beidzas ar kulmināciju 20. augustā, kad pa Debrecenas ielām tiek stumtas grandiozas ziedu skulptūras, un uzstājās dažādu valstu folkloras ansambļi. Festivālam  ir 100 gadu sena vēsture, kurš ir lielākais ziedu kompozīciju festivāls Eiropā ar 100 milj. ziedu, 600 ziedu kompozīcijām, desmitiem tūkstošu dalībniekiem un vismaz miljonu skatītājiem!!

Dažām komplicētākajām un sīki izstrādātajām kompozīcijām tiek izmantoti pat 3 milj. ziedu.

Nakts tranzīta viesnīcā Rumānijas/Ungārijas pierobežā.

3 diena

Brokastis viesnīcā izbraukšana uz Bulgāriju, brauciens cauri Rumānijas Transilvānijai. Brauciena laikā būs redzami elpu aizraujoši un pasakaini skati uz Karpatu kalniem vai Transilvānijas Alpiem. Apstāsimies uz foto pauzi lai iemūžinātu Transilvānijas Alpus un skaisto ieleju caur kuru tek Olt upe.

Vakarā ierašanās kūrorta pilsētā Varna

Nakts Varnā

4 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Otrā dienas pusē piedāvājam doties ekskursijā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu) uz Aladžas klosteri, Varnu un akmens mežu.

Aladžas klosteris; ir viduslaiku klosteris, kurš atrodas klintī, veidots tas divos stāvos un tā augstums sasniedz gandrīz 40 m.  Ir vairākas leģendas par klostera rašanos. Par klostera vēsturi vairāk uzzināsiet apmeklējot blakus esošo  muzeju. Uz kāpjot klostera otrā stāvā paveras pasakains skats uz Melno jūru. Pēc Aladžas klostera apmeklējuma došanās uz Varnu.

Varna; apskates ekskursijas laikā, tiks apmeklēta Sv. Dievmātes debesbraukšanas katedrāle (Св. Успение Богородично; Bulgārijā lielāka par to ir tikai Sv. Aleksandra Ņevska katedrāle Sofijā), "Sporta nams”, kuģis "Drizki”, bulgāru-padomju tautu Draudzības piemineklis, "Pantheon” monuments.

Akmeņu mežs: Probiti Kamni mežs atrodas 10 km no Varnas, tā apkārtnē izveidojies unikāls un vienreizējs akmeņu mežs, vienīgais šāds mežs visā pasaulē. Mežā 50 km2 teritorijā atrodas viena liela akmeņu grupa, kurai apkārt izvietojušās vēl 15 mazākas. Šī vieta ir ieguvusi pasaules mēroga interesi, ģeologi no visas pasaules apmeklē mežu, cenšoties izdibināt tā noslēpumu un akmeņu mīklu. Bulgāri tic, ka mežs izstaro ļoti spēcīgu enerģiju. Vakarā būs iespēja piedalīties Bulgāru folkloras izklaides pasākumā ar deju šovu, dzīvo mūziku  un dejām, tiks servēti nacionālie bulgāru ēdieni un dzērieni (vīns un rakija).

Nakts Varnā

5 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu) uz Nesebru. (Bulgāru, Dubrovniks) un Sozopoli.

Nesebra;  ir viena no senākajām pilsētām Eiropā, tā atrodas skaistā pussalā Bulgārijas Melnās jūras dienvidu piekrastē. Nesebra ir slavena ar savu savdabīgo Bulgārijas Atdzimšanas perioda arhitektūru, šaurajām, bruģētajām ieliņām, kā arī arheoloģiskajām un vēsturiskajām liecībām par dažādiem laikmetiem, dažādām tautām un civilizācijām – trāķiešiem, senajiem grieķiem, romiešiem, bizantiešiem un bulgāriem. Ekskursija iepazīstinās tūristus ar seno Nesebras namu arhitektūru un 6., 10., 11., 14. gs. celtajiem kristiešu Dievnamiem. Tiks apmeklētas Sv. Stefana un Sv. Spasa baznīcas. Pēc ekskursijas brīvais laiks pašiem iepazīt pilsētu. Pēc brīvā laika dosimies uz Sozopoles pilsētu, vissenāko Milētas grieķu dibināto (610. g. p.m.ē.) koloniju, kurai viņi deva slavenā Olimpa dieva Apolona vārdu. Sozopoles pilsēta, kas atrodas dienvidos pie Burgasas līča, vilina tūristus ne tikai ar savām apburošajām senajām mājiņām, antīko laiku ēku un tempļu drupām, bet arī miera, klusuma un apgarotības gaisotni.

Sozopoles;  pilsēta, kas vēlāk tika iesaukta par „Glābiņa pilsētu”, ievērojamiem tūrisma objektiem kļuvuši varenie Dievnami, kuri papildus piešķir pilsētai īpašu šarmu. Starp daudzajām baznīcām īpaši iespaidīgs ir „Svētā Georgija” Dievnams, kur tūristi var apskatīt Svētā krusta fragmentu, Sv. Andreja pīšļus, kā arī Sv. Jāņa Kristītāja pīšļus, kuri nesen tika atklāti izrakumos netālajā Sv. Ivana salā. Šīs kristiešiem tik būtiskās reliģiskās relikvijas devušas pamatu dažiem vēsturniekiem Sozopoli nodēvēt par Bulgārijas Jeruzalemi. Pēc ekskursijas brīvais laiks pašiem iepazīt pilsētu.

Nakts Varnā

6 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu) uz Balčiku - Botānisko dārzu - Kaliakras ragu.

Balčika: ir Melnās jūras piekrastes pilsēta un kūrorts Bulgārijas ziemeļaustrumos. Pilsēta majestātiski plešas uz kalnu terasēm, kuras no Dobrudžas plato stiepjas uz leju līdz pat jūrai. Pilsēta ir dibināta 2500 gadus atpakaļ uz baltām kaļķakmens klintīm un ir viena no senākajām grieķu kolonijām Melnās jūras piekrastē. Līdz šim laikam kalnu aizās strāvo minerālūdens avoti, kuri Bulgārijā tiek uzskatīti par lielu vērtību un kopā ar rozi ir atzīti par valsts simboliem. Tūristiem Balčikā piedāvā izbaudīt peldi dubļu vannās. 1,5 km no pilsētas atrodas skaists botāniskais dārzs, kurā uz 65000 m2 teritorijā aug vairāk nekā 600 unikālu augu sugu no visas pasaules. Dārzu caurvij akmens celiņu tīkls, kuri kādreiz bija pārklāti ar paklājiem, tas tika izveidots netālu no Rumānijas karalienes Marijas kādreizējās rezidences. Karaliene tik ļoti iemīļoja Balčiku, ka iegādājās šeit zemi un uzcēla pili, kuru nosauca „Klusā ligzda”. Kaliakras rags, uz kura atrodas Balčika, ir apvīts ar dažādiem mītiem un leģendām. Rags iestiepies dziļi jūrā un to veido 60-70 m augstas kaļķakmens klintis, tā nepieejamība bijusi viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ šeit tika uzbūvēts senais Tirizas cietoksnis. Viduslaiku cietokšņa drupas apskatāmas arī mūsdienās, tajās ierīkots arheoloģijas muzejs un restorāns.

Nakts Varnā

7 diena

Brīva diena  atpūtai pludmalē, vai arī pie viesnīcas baseina.

Izklaides iespējas; Izbrauciens ar Pirātu kuģi uz kuģa, tiks sniegta drošības instrukcija un bērniem tiek veikti „tetovējumi”. Jūrā notiek pirātu cīņa starp diviem vai pat trīs pirātu kuģiem. Pēc cīņas kuģis izmet enkuru, animatori organizē dažādas izklaides, kā, piemēram, apslēpto dārgumu meklēšana, pirātu alus dzeršana, balonu spridzināšana.

Nakts Varnā

8 diena

Agri no rīta  izbraukšana uz Miškoļciem-Topaļciem (Bulgārija-Rumānija)

Nakts tranzīta viesnīcā Rumānijas/Ungārijas pierobežā.

9 diena

Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm piedāvājam apmeklēt Miškoļcas-Tapoļcas termālos baseinus ar piecām zālēm klinšu alā, kura ir unikāls dabas veidojums Eiropā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu 15 EUR). Miškoļcu peldvieta atrodas Ziemeļungārijā alās, brīnišķīgā, tūrisma apskates objektiem bagātā Miškoļca - Tapoļca reģionā. Termālie baseini ir izveidoti kalnā. Atpūtas ēkas ar baseiniem ir izveidotas, izmantojot kalnu dabiskā reljefa alas. Ieejot šajā kompleksā, pavērsies neaprakstāms skats. Kompleksa vidusdaļā tek upe ar dzidri zilu ūdeni, daudziem līkumiem cauri vairākām alām. No upes pa speciālām pārejām var doties uz dažādiem baseiniem, kur katrā baseinā ir gan savādāks ūdens sastāvs, gan ūdens temperatūra. Visi šie baseini un upe tajā skaitā, atrodas kalna iekšpusē. Vienā no baseiniem ir izveidotas debesis ar daudzām zvaigznēm un vienreizēju akustiku.

Izbraukšana uz Poliju-Ļubļinu.

Nakts viesnīcā Polijā

10 diena

Brokastis viesnīcā, pēc brokastīm iespēja apmeklēt Tesco  Exstra iepirkuma centru. Pusdienas laikā izbraukšana uz Latviju 

Atgriešanās Rīgā pusnaktī/naktī.

 Cenā neietilpst:

ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos,

pārtikai nepieciešamā nauda,

veselības apdrošināšana.

Papildus izdevumi 

Ceļojuma apdrošināšana no BALTA

Ekskursijas brauciens uz Aladžas klosteri, Varnu un Akmens mežu (EUR 30)

Ekskursijas brauciens uz  Nesebru un Sozopoli (EUR 35 cenā iekļautas pusdienas)

Ekskursijas brauciens uz Balčiku - Botānisko dārzu - Kaliakras ragu (EUR 30)

Folkloras vakars ar mūziku un nacionālo ēdienu (EUR 30)

Papildus vieta autobusā (EUR 150)

Ceļojot vienam, ir iespēja nakšņot vienam par papildus samaksu (EUR 150)

Informācijai: 

Papildu ekskursiju minimālais dalībnieku skaits 25 cilvēki.

Visas papildu ekskursijas vietējā gida pavadībā Krievu valodā.

Izbrauciens ar Pirātu kuģi ( 35 EUR)

Delfinārija apmeklējums (25 BGN)

Bulgārija. 

Atpūtniekus šeit vilina maigais kalnu klimats , priežu mežu un rožu aromāts ,  un protams pludmales ar smalkajām zelta smiltīm , tīrais un smaragda zilais Melnās jūras mierīgais ūdens, kurā sāls saturs divas reizes mazāks ne kā Vidusjūrā.

229,00
 440,00  
Atlaide:
- 48%
Piedāvājumu nopirkuši 4 cilvēki.
(kopā nepieciešami 40, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 19.07.17
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot katra braucēja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefonu, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinīeties ar operātoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel