0 vērtējumi

Lietuva: 04-05.05.24 -2 dienu ceļojums un pirmās pasaulē dzintara pirts apmeklējums - Nidu-Delfināriju-Klaipēdu-Palangu!

Izbraukšana 04.05.24

Atgriešanās 05.05.24

Maršruts – Rīga – Klaipēda – Palanga – Rīga. 

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā (WC, video, CD). 

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas un  grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Nakšņošana: Divvietīgos, trīsvietīgos numuriņos ar brokastīm ****viesnīcā.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

Pirmā diena

Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.30.

Iebraucot Lietuvā, došanās uz Klaipēdu, Delfināriju.

Jūras muzejs: Beidzot  pēc trīs gadu rekonstrukcijas durvis ir vēris vaļā Delfinārijam blakus esošais Jūras muzeja akvārijs Klaipēdā, kas ir izmainījies līdz nepazīšanai. Kā īpašs jaunums pēc rekonstrukcijas ir 20 m garais stiklotais tunelis. Pastaigājoties cauri tunelim ir iespēja iepazīt jūras zemūdens pasauli no iekšienes. Tāpat būs iespējams apskatīt vairāk kā 70 eksotisku sugu zivis, ekspozīcija par jūras faunu, izstāde par jūras putniem, dzīvniekiem un dzīves attīstību jūrā.

Delfinārijs; Pēc lielas un grandiozas rekonstrukcijas beidzot ir vēris vaļā durvis apmeklētājiem atjaunotais Delfinārijs. Ar jaunu un aizraujošu programmu, kurā būs redzami delfīni. Interesanti būs gan pieaugušajiem un bērniem. Pēc aizraujošas un interesantas izrādes Delfinārijā, došanās uz Raganu kalnu-Jodkrantē pastaiga pa Lietuviešu tradicionālo skulptūru taku un iespēja iegādāties unikālus suvenīrus. Turpinājumā Parnidžas kāpa-Lietuvas Sahāra, saules pulksteni, skatu laukums. Tālāk došanās uz Nidu - jauka kūrortpilsētiņa Baltijas jūras Kuršu līča krastos, pastaiga + ekskursija. Nakts viesnīcā Klaipēdas centrā.

Otrā diena

Brokastis viesnīcā; Izbraukšana uz Palangu.

Palanga; grāfa Tiškeviča pils un botāniskais dārzs, Birutes kalna apmeklējums. Iespēja apmeklēt Dzintara muzeju, Palangas gājēju ielu, Mīlētāju tilts un jūra. 

Ūdens un piršu centra apmeklējums, 3 h. “Atostogų Parkas” piedāvā 12 dažādus baseinus (iekšā un āra) un piecas pirtis. Sporta baseins (25 m, 1.4-2 m dziļš, +28 - +30° C), kurā ik dienas iespējams piedalīties bezmaksas akva-treniņos, masāžas baseini (2 hidromasāžas baseini un 1 mazāks baseiniņš ar gaisa masāžām), baseins ar trenažieriem, bērnu baseins, āra baseini un Kneipa celiņš... arī procedūra “Minerālu jūra”.

 Procedūra “Minerālu jūra”. Iespēja atpūsties baseinos ar ģeotermālo ūdeni. Minerālūdens baseins zem atklātas debess lepojas ar 5.6 g. minerālu ik litrā, segtais baseins ar ģeotermālo ūdeni 80 g. minerāļu ik litrā ūdens. Ģeotermālais ūdens, plūstot no 2154 m dziļuma, rada īstus brīnumus. Vispirms gan apmeklēsim pirti, lai paveras ādas poras, tad 20 min. atpūtīsimies ģeotermālajā baseinā, vēlams, guļot uz ūdens virsmas, jo ģeotermālais ūdens var viegli noturēt ķermeni virspusē.

Pēc peldes vismaz pusstunda jāvelta atpūtai, malkojot tēju.


Iespēja izmantot pasaulē pirmo dzintara saunu „Saule”, kuras veidošanā ieguldīti 100 000 € un 3 t dabīgā dzintara no Baltijas jūras!

Pirtis: gan infrasarkanā, gan tvaika, sāls sauna, gan tradicionālā lietuviešu pirts “Perene”, arī āra pirtis un aromātiskā “Riauška”, maksas pirts: “Jūros mūšoje”.

Minerālajam ģeotermiskajam ūdenim piemīt šādas īpašības:

Labvēlīga ietekme uz sirds, asinsvadu, nervu, kaulu un muskuļu sistēmu;

Samazina noguruma sajūtu, spriedzi un apātiju;

Uzlabo miega kvalitāti;

Uzlabo apetīti;

Paplašinās asinsvadi, aktivizējas asinsrite;

Uzlabojas nieru sistēmas funkcionēšana;

Ķermeņa audi labāk uzņem skābekli.

Pēc tam došanās uz Žibininkai ciemu uz HBH kompleksu.

HBH kompleks; atpūta kompleksā Rados virtuve. Komplekss ir arī pazīstam ar savu alus darītavu Juozo alus. Piedāvājumā būs iespēja nogaršot populāros Lietuviešu cepelīnus. Kā arī uzdzert kvasu no Juozo alus darītavas. Bet ja kāds gribēs nogaršot ko stiprāku varēs arī to pasūtīt. Kompleksa teritorijā ir daudz mazas bodītes, gan suvenīru gan saldumu bode. Kā arī blakus esošajā meža ir izveidotas pastaigu takas. Komplekss spēj vienlaikus  uzņemt 1500 cilvēkus.

Izbraukšana uz Rīgu

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.

Papildus izmaksas

Delfinārija šovs

Pieaugušajiem 15 EUR

Bērniem, Skolniekiem, Pensionāri 10 EUR

Jūras muzeijs

Pieaugušajiem 13 EUR

Bērniem, Skolniekiem, Pensionāri 6.5 EUR

Prāmja biļete

Autobusa pārcelšana uz Kuršu kāpu 2.50-3.00 EUR 

Kuršu kāpa 1 EUR obligātā piemaksa

Ūdens un pirts centra apmeklējums 

Pieaugušajiem no 18-26 EUR

Bērniem no 5.g.v., Skolniekiem līdz 15.g.v., Pensionāri no 65.g.v. no 10-14 EUR

Procedūra “Minerālu jūra”

Pieaugušajiem 7 EUR

Bērniem no 5.g.v., Skolniekiem līdz 15.g.v. bez maksas vecāku pavadībā.

Bērniem līdz 4.g.v ieeja aizliegta.

Dzintara saunu „Saule”  3 EUR

Dzintara muzejs

Pieaugušajiem 4 EUR

Skolniekiem 2 EUR

70,00
 100,00  
Atlaide:
- 30%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 49)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.