0 vērtējumi

Igaunija: 14.12.2024-Tallinas Ziemassvētku tirdziņa apmeklējums+Keilas ūdens kritums!

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ceļojuma datums 14.12.2024 

Maršruts – Rīga  Tallina – Rīga.

Brauciens  tūristu klases autobusā. 

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase

bērniem  dzimšanas apliecība

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.30

Iebraucot Igaunijā, došanās uz Keilas ūdenskritumu. 

Keilas ūdenskritums, atrodās Harju apriņķa Keilas pagastā, uz Keilas upes. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Ziemā kad ūdenskritums ir sasalis veidojās pasakains skats, ko mēdz dēvēt par Ledus ērģelēm. Pēc ūdenskrituma apskates un pastaigas pa muižas parku. Ja būs sals tad iespējams būs apskatīt Ledus ērģeles. Pēc ūdenskrituma apskates došanās tālāk uz Tallinu. 

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu kuras laikā būs apskatāmi vecpilsētas ievērojamākie objekti; Tallinas tornis un Ingemarlandes un Zviedru bastionu, Rātsnamu, Augšpilsētu un Lejaspilsētu, viduslaiku torņus Garo Hermani, Resno Margaritu. Pēc ekskursijas brīvais laiks un Ziemassvētku tirdziņa apmeklējums Tallinas vecpilsētā. Ziemassvētku tirdziņš piedāvā apmeklēt Igaunijas roku darbu meistaru būdiņas, no garšot tradicionālos Igauņu ziemassvētku ēdienus. Kā arī katru brīvdienu un svētku dienu tiek piedāvātas dažādas kultūras programmas uzstāsies-deju un ansambļu grupas un arī  koru priekšnesumi būs. 

Izbraukšana uz Rīgu

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.30.

 

Papildus izmaksas

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu 5 €

18,00
 38,00  
Atlaide:
- 53%
Piedāvājumu nopirkuši 12 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 46)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.