0 vērtējumi

Polija; 30.12.19-Jaunā gada sagaidīšana Varšavā ar iespēju apmeklēt Fantāziju dārzu un izcilo Vilanovas pils

Ceļojuma datumi; 30.12.2019-01.01.2020

Maršruts: Rīga – Varšava - Rīga.

Brauciens  tūristu klases autobusā.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas  un grupas vadītāja pakalpojumi

Nakšņošana: 3* viesnīcā divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos ar brokastīm.

Ceļojumā jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

Ceļojuma norise

1. DIENA

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas 05;00

Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu. Pārbraucies uz Varšavu.

Iekārtošanās viesnīcā. Pēc vēlmes, dodamies uz izcilo Vilanovas pils un parka kompleksu (20EUR, ieejas biļetes ir iekļautas cenā). Vilanovas pils ir viens no visizcilākajiem poļu baroka pieminekļiem. Pili cēlis karalis Jans III 17. gadsimta beigās, apvienojot tradicionālas poļu galma ēkas, itāļu lauku villas un franču šato iezīmes. Interesantais div līmeņu dārzs tiek saukts par pils „rāmi" - tajā stilīgi un harmoniski apvienojušies barokālā dārza, angļu-ķīniešu romantiskā parka, angļu ainavu parka un dārza vaibsti. Būs iespēja apskatīt „Gaismas labirintu” – 150 tūkstoši krāsainu lampiņu, kas katru ziemu parādās pils parkā, rada svētku sajūtu. Dārza ziemeļu daļā atrodas „Fantāziju dārzs”, baroka stila izgreznots, tūkstoši lampiņu maina krāsas mūzikas pavadībā. Brīvs laiks. Ziemassvētku un Jaunā Gada laiks Varšavā ir neaizmirstams. Ielas tiek izpušķotas, mirdz Ziemassvētku gaismas un laistās greznās Ziemassvētku eglītes pilsētas laukumos. Ziemassvētku un Jaungada tirdziņi, koncerti un omulīgās pilsētas kafejnīcas pārceļ ziemas pasakā.

Nakts viesnīcā Varšavā.

2. DIENA

Brokastis. Tirdzniecības centra „ARKADIA” apmeklējums – viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rietumeiropa un lielākais tirdzniecības centrs Varšavā. Vairāk kā 200 veikalu un 30 restorānu atrodas 287,000 kv.m lielā kompleksā. Šeit atrodas arī alus darītava „Bierhalle”, kur var nobaudīt dažāda veida alu.
Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju, vietējā gida pavadībā, ar pastaigu pa vecpilsētu, kuras laikā apskatīsim: Pils laukumu, Karaļa pili, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu ar gotiska stila baznīcām un senajiem sienu stiprinājumiem māju fasādēs. 
Brīvs laiks. Jūs varat patstāvīgi apmeklēt Kopernika Zinātnes centru. 22 tūkstošu kvadrātmetru platībā iespēja veikt aizraujošus eksperimentus! Centrā nav noteikta apmeklējuma maršruta, katrs var pats izvēlēties, ko apskatīt. Piemēram galerijā ”Pasaule kustībā”, var pats izbaudīt astronauta Nila Ārmstronga izjūtas izkāpjot uz Mēness. Galerijā” Re: Generacja” uzzināsim no kā un kāpēc mēs baidāmies. Galerija „Gaismas zona” domāta tiem, kam patīk detektīv miklas, bet galerijā ”Cilvēks un apkārtējā vide” galvenais eksponāts ir pats apmeklētājs, te var iepazīties ar savu iespēju robežām, jūtu un  ķermeņa noslēpumiem.
Ļoti interesants ir planetārijs ”Kopernika debesis”, kur, pateicoties projekcijai uz sfēriska ekrāna visapkārt skatītāju zālei, un jaunākajām multimediju tehnoloģijām, skatītājam šķiet, ka viņš atrodas dziļā kosmosā, okeāna dzīlēs vai vulkāna krāterī. Speciāla seansa laikā skatītāji var atgriezties dzīvības pirmsākumos. 

(lūdzam ņemt vērā, ka pirms-svētku dienā, un svētku dienā darba laiks var mainīties un būt saīsināts.)

Jaunā 2020. Gada sagaidīšana Varšavā!!! Sagaidām Jauno Gadu vecpilsētas ielās. Šī ir piedzīvojumu bagāta nakts! Tūkstošiem cilvēku svin Jauno Gadu pilsētas laukumos, kafejnīcās un restorānos. Svētku koncerts – visi dzied un dejo līdz agrām rīta stundām. Pēc svinēšanas, nakts viesnīcā Varšavā.

3.DIENA

Vēlas brokastis. Izbraucam no viesnīcas. Laiks ceļā, brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Papildus izmaksas pēc vēlēšanos

Pilsētas ekskursija Varšavā 15 EUR, bērniem 7.50 EUR ( minimālais dalībnieku skaits 20)

Izbraukuma ekskursija «Vilanovas pils parka komplekss»: ieejas biļetes ir iekļautas cenā: 15 EUR, bērnam līdz 12 gadiem 10 EUR 

95,00
 125,00  
Atlaide:
- 24%
Piedāvājumu nopirkuši 2 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 49)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 30.11.19
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.