0 vērtējumi

Igaunija;09.03.2024-Orhideju parāde Tallinas botāniskajā dārzā+Jūras muzeja apmeklējums!

Ceļojuma datums 09.03.2024

Maršruts – Rīga – Tallina – Rīga.

Brauciens  tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase

bērniem  dzimšanas apliecība

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.30

Iebraucot Igaunijā, došanās uz Tallinu.

Tallinas botāniskais dārzs; ik gadu Marta sākumā Tallinas botāniskajā dārzā notiek Orhideju izstāde, un stādu gadatirgus. Gadatirgu varēsiet iegādāties Orhideju stādus, un priecēt acis ar skaistajiem ziediem. Būs arī apskatāmi no Holandes atvestie ziedi. Pēc botāniskā dārza apmeklējuma došanās ekskursijā pa Tallinas vecpilsētu.

Tallina,ekskursija pa Tallinas vecpilsētu kuras laikā būs apskatāmi vecpilsētas ievērojamākie objekti; Tallinas tornis un Ingemarlandes un Zviedru bastionu, Rātsnamu, Augšpilsētu un Lejaspilsētu, viduslaiku torņus Garo Hermani, Resno Margaritu. Pēc ekskursijas brīvais laiks. Varēsiet paēst pusdienas īstā vidus laiku krogā Tallinas vecpilsētā. Turpinājumā Tallinas Jūras muzeja apmeklējums.

Tallinas Jūras muzejs, ekskursijas pa Jūras muzeju kur jums būs iespēja uz kāpt uz zemūdenes klāja Lambi. Kura tika izcelta no ūdens lai kļūtu par galveno eksponātu muzejā. Jūras muzejā redzēsim arī vienu no aizraujošākajiem Hidroplāna ostas muzeja eksponātiem britu hidroplāns Short 184. Ar šo hidroplānu tika veikts pirmais veiksmīgais gaisa torpēduzbrukums. Un varēsiet arī izmēģināt, vadīīstu lidošanas simolātoru. Redzēsim tvaika kuģi Suur Toll lielāko ledlauzi pasaulē. Apskatīsimies Maasilinn kuģa vraku kurš ir būvēts 1550 gadā. Maasilinn kuģa vraks ir viss vecākas kas ir atrasts Igaunijas ūdeņos.

Izbraukšana uz Rīgu

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.

Papildus izmaksas

Tallinas Jūras muzeja apmeklējums

Pieaugušajiem 18 €

Skolniekiem, Studentiem 10 €

Gida pakalpojums 3 €

Tallinas botāniskā dārza apmeklējums

Pieaugušajiem 8 €

Skolniekiem, Studentiem, Pensionāriem 5 €

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu 5 €

18,00
 25,00  
Atlaide:
- 28%
Piedāvājumu nopirkuši 3 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.