0 vērtējumi

Igaunija: 03.02.2018 vienas dienas ceļojums uz mūžam noslēpumaino Tallinu, Jūras muzeju un Keilas ūdenskritu!

Ceļojuma datums 03.02.2018

Maršruts – Rīga  Tallina – Rīga.

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

 bērniem  dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.30

Iebraucot Igaunijā, došanās uz Keilas ūdenskritumu.

Keilas ūdenskritums, atrodās Harju apriņķa Keilas pagastā, uz Keilas upes. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Ziemā kad ūdenskritums ir sasalis veidojās pasakains skats, ko mēdz dēvēt par Ledus ērģelēm. Pēc ūdenskrituma apskates un pastaigas pa muižas parku, došanās uz Tallinas Jūras muzeju. Ja būs sals tad iespējams būs apskatīt Ledus ērģeles. Pēc ūdenskrituma apskates došanās tālāk uz Tallinu.

Tallinas Jūras muzejs, ekskursijas pa Jūras muzeju kur jums būs iespēja uz kāpt uz zemūdenes klāja Lambi. Kura tika izcelta no ūdens lai kļūtu par galveno eksponātu muzejā. Jūras muzejā redzēsim arī vienu no aizraujošākajiem Hidroplāna ostas muzeja eksponātiem britu hidroplāns Short 184. Ar šo hidroplānu tika veikts pirmais veiksmīgais gaisa torpēduzbrukums. Un varēsiet arī izmēģināt, vadīt īstu lidošanas simolātoru. Redzēsim tvaika kuģi Suur Toll lielāko ledlauzi pasaulē. Apskatīsimies Maasilinn kuģa vraku kurš ir būvēts 1550 gadā. Maasilinn kuģa vraks ir viss vecākas kas ir atrasts Igaunijas ūdeņos.. Pēc aizraujošās ekskursijas pa Tallinas Jūras muzeju došanās ekskursijā uz Tallinas vecpilsētu.

Tallina,ekskursija pa Tallinas vecpilsētu kuras laikā būs apskatāmi vecpilsētas ievērojamākie objekti; Tallinas tornis un Ingemarlandes un Zviedru bastionu, Rātsnamu, Augšpilsētu un Lejaspilsētu, viduslaiku torņus Garo Hermani, Resno Margaritu. Pēc ekskursijas brīvais laiks. Varēsiet paēst pusdienas īstā vidus laiku krogā Tallinas vecpilsētā. Pēc ekskursijas brīvais laiks.

Izbraukšana uz Rīgu

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.

Papildus izmaksas

Tallinas Jūras muzeja apmeklējums

Pieaugušajiem 14 €

Skolniekiem, Studentiem 7 €

Gida pakalpojums 2 €

Tallinas vecpelsētas ekskursija 5

Ceļojuma apdrošināšana no BALTA

12,00
 18,00  
Atlaide:
- 33%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 47)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.