0 vērtējumi

Latvija ceļojums garantēts: 24.02.2018 Briežu safari, Karameļu darbnīcas apmeklējums + Haskij suņu parka apmeklējums + Pazemes bunkuru apmeklējums!

Ceļojuma datums 24.02.2018 

Maršruts: Rīga-Jelgava-Garkalne-Līgatne-Rīga

Piedāvājumā ietilpst: brauciens tūristu klases autobusā, transporta un ceļa izdevumi, gida pakalpojumi

Piedāvājumā neietilpst: ieejas maksas apskates objektos

Ekskursija notiek latviešu valodā

Ceļojuma norise.

08:30 izbraukšana no Rīgas

Došanās uz otru lielāko Latvijas Briežu dārzu.

„Buku audzētavā” varēsiet iepazīties ar 1000 mītošajiem savvaļas dzīvniekiem – staltbriežiem, dambriežiem un mufloniem. Patreiz iežogoti ap 250 ha platības, kas sadalīti vairākos aplokos, lai būtu iespējam organizēt selekcijas darbu un dzīvniekus varētu apskatīt un novērot. Novērošanai iekārtoti speciālie torņi. Dzīvnieki iepirkti no savvaļas dzīvnieku dārziem Anglijā, Austrijā, Rumānijā un Ungārijā. Teritorijā atrodas dīķis, kurā audzē foreles un stores. Buku audzētavas apmeklējuma laikā, būs iespēja pabarot briežus no rokas ar speciāli sagatavotu barību. No bildēties briežu tuvumā, ka arī no klausīties vietēja gida stāstījumu par mītošajiem dzīvniekiem parkā.

Pēc ekskursija pa Buku audzētavu došanās uz Karameļu darbnīcu.

Karameļu darbnīca piedāvā: Karameļu gatavošanas paraugdemonstrējums, degustācija, stāstījums būs iespēja pagatavot savu personisko karameli.

Pēc karameļu darbnīcas apmeklējuma došanās uz Haskij suņu parku.

Haskij suņu parka apciemojums: tikšanās ar suņiem, informācija par sniega suņiem, bildēšanās, suņu samīļošana un lauku dabas baudīšana, to visu jūs varat izbaudīt apciemojot Haskiju suņu parku. Ierašanās atbilstošā  apģērbā: vēlams  ūdensnecaurlaidīgs un silts apģērbs, cieši apavi ar labu protektoru, cimdi.

Pēc Haskij suņu parka ceļš uz Līgatni, kur būs iespēja iepazīt slepenos Padomju laika bunkurus.

Padomju laika bunkuri: Iepazīstinās ar plānu un situāciju atspoguļojumu, kas notiek, ja kara gadījumā tiek pārrauti visu hidroelektrostaciju dambji, kādas teritorijas applūstu ar ūdeni, kā tas ietekmētu visas pārējās lielākās pilsētas. Ekskursijas laikā iepazīšanās ar autonomu elektrostaciju ar dīzeļģeneratoriem un degvielas noliktavu, kondicionēšanas iekārtām gaisa attīrīšanai un skābekļa rezervēm, ūdensapgādes un kanalizācijas iekārtām, kas darbojās pēc zemūdenes principa. Ekskursijas laikā būs iespēja arī redzēt telekomunikācijas bloku, kas nodrošina tiešos sakarus ar Maskavu-Kremlī un autonomus sakarus ar visiem svarīgākajiem dienestiem valstī. Redzēsiet  unikālu karti ar vēsturiskiem kolhozu nosaukumiem, un dažādu padomju laika atribūtiku un sadzīves lietas.

 Vakarā ap 21:30 atgriešanās Rīgā

Iespējamie papildu izdevumi pēc paša vēlēšanos:

Briežu safari parks:

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 3 EUR (cenā iekļauta briežu barībā)

Haskiju suņu parks:

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 5 EUR (haskiju apskate, info par suņiem, fotografēšanās)

Karameļu darbnīca:

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 2.50 EUR (Savas karameles pagatavošana)

Padomju laika bunkuri: 

Pieaugušiem – 6 EUR

Bērniem, skolniekiem , pensionāriem  – 4.50 EUR

16,00
 20,00  
Atlaide:
- 20%
Piedāvājumu nopirkuši 41 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 47)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.