0 vērtējumi

Lietuva; 30.06.18 Viļņa-Traķu ezerpils un Tc.Akropolis.

Ceļojuma datumi; 30.06.2018 

Maršruts – Rīga – Lietuva - Rīga.

Brauciens tūristu klases autobusā.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojumā jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 06.30

Iebraucot Lietuvā, došanās uz Viļņu.

Viļņās pilsētas: ekskursijas laikā apskatīsiet katedrāli un Katedrāles laukumu, vecāko Austrumu Eiropas Viļņas universitāti, Svētās Annas baznīcu, Aušros vārtus (rītausmas Vārti,  kuros glabājas brīnumainā Žēlsirdības Dievmātes ikona, kas ir slavenā 17. gs. mākslinieka darbs. Šī ikona ir labi zināma visas pasaules katoļiem, tā kā daudzās baznīcās dažādās pasaules daļās atrodas šīs ikonas kopijas.

Ekskursija Traķu ezerpilī vietējā gida pavadībā krievu valodā: šī ir vienīgā pils Eiropā, kas uzcelta ezera vidū. Tas bija cietoksnis, kuru nevarēja iekarot krustneši. Pili apsargāja karaīmi, ko virsaitis Vitauts bija atvedis uz Traķiem no Krimas. Karaīmi jau 600 gadus dzīvo Traķos, saglabājot savu kultūru un tradīcijas. Brīvajā laikā Tev būs unikāla iespēja nogaršot karaīmu ēdienus restorānā „Kubete”, kur redzēsi, kā pagatavot karaīmu izdaudzinātos pīrādziņus „kibinai” jeb kibinus. Pēc tam varēsi baudīt dārzeņu uzkodas, zupu un kibinus ar liellopu gaļu.

Bet tiekas nedodas papildus ekskursijā tiek piedāvāta brīva diena Viļņā iesākam apmeklēt brīvajā dienā Tc. Akropolis.

Akropolis: tas ir lielākais iepirkšanās centrs Baltijas valstīs. Šeit Jūs varēsiet garšīgi paēst, atpūsties, paslidot un iepirkties. Katru dienu Akropoli apmeklē ap 40 – 50 tūkstoši cilvēku! Šeit atrodas veikali visām gaumēm un ir iespējams apvienot iepirkšanos ar izklaidi.

Izbraukšana uz Rīgu

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.30

Papildus izdevumi

Traķu ezerpils

pieaugušajiem 7.50 EUR

skolēniem un studentiem, pensionāriem 4.00 EUR

Ekskursija Viļņā 5 EUR

 

14,00
 20,00  
Atlaide:
- 30%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 47)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.