0 vērtējumi

Somija Lapzeme; no 19.12.24 Ziemassvētku noskaņas Lapzeme pie Ziemassvētku vecīša.

Izbraukšana 19.12.24

Atgriešanās 22.12.24

Maršruts: Rīga - Igaunija - Somija - Rīga

Ceļojuma cenā iekļauti: ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas un grupas vadītāja - pakalpojumi

Nakšņošana; Somijā ***viesnīcā ar brokastīm divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

Ceļošanai derīga pase vai arī ID karte;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise 

1.diena 

Izbraukšana no Rīgas plkst.01:00  Brauciens uz Tallinu. Pārcelšanās ar prāmi no Tallinas uz Helsinkiem. Jauka laika pavadīšanai uz prāmja, Jūs gaida - restorāns, bārs, kafejnīca, veikali un bērnu spēļu istaba. Ierodoties Helsinkos, mēs turpinām braucienu uz Somijas ziemeļiem - Oulu, kas ir viena no lielākajām ziemeļu pilsētām pasaulē.

Iekārtošanās numuriņos un nakšņošana viesnīcā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz pasaulē vienīgo arktisko zoodārzu - Ranua – Arktiskais Zoo – Oulu akvaparks «Eden». (par papildus samaksu).

Šis ir unikāls zoodārzs, kurš atrodas tieši mežā. Pastaigājoties pa zoodārza aleju, Jūs redzēsiet vairāk kā 200 tā iemītniekus un uzzināsiet dažādas interesantas lietas par tiem. Šeit dzīvo vairāk kā 200 polāro dzīvnieku sugas: baltie un brūnie lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. Ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisks biotops, un tos var viegli novērot sniegu klātajā parkā. Turpinājumā mūs gaida Santa Klausa saldumu un visā pasaulē zināmā zīmola Fazer šokolādes veikals. Gribētāji var doties uz vīna veikaliņu, kā arī izvēlēties un aizvest sev līdzi kārojamo mīksto Lapzemes zvēriņu, tiesa gan, spēļu... Tiem, kam gribēsies paēst, būs iespēja apmeklēt burvīgu restorānu, kurš iepriecinās Jūs ar retiem tradicionāliem ēdieniem no aļņa, kas pagatavots pēc senām receptēm (par papildus maksu) un sasildīties pie kamīna. Vakarā atgriežamies viesnīcā Oulu pilsētā. Piedāvājam apmeklēt SPA un tropisko ūdens atrakciju parku "EDEN". Šeit ir pieejami: ūdens kalniņi, baseini, džakuzi, šarko dušas, vairāku veidu saunas! Atpūta visai ģimenei! Nakšņošana viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Santa Klausa rezidence, Rovaniemi (par papildus samaksu).. Tikšanās ar īsto Santa Klausu viņa rezidencē.
Šeit Jūs gaida:
- Elfu skola. "Visiem vajag apgūt elfu zināšanas", pārliecinoši uzsver Elfu profesors. Un tik tiešām, šinī skolā Jūs atklāsiet senākos elfu noslēpumus, kas var noderēt ikdienā gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Visiem būs iespēja pabeigt šo skolu un saņemt godpilno Diplomu!

- Piparkūku virtuve pie Klausa kundzes. Burvīgi kārdinošie aromāti no šīs virtuves pievilina pilnībā visus Elfu skolas skolēnus. Šeit viņi rotā ingvera piparkūkas, kas gatavotas pēc īpašas Klausa kundzes receptes. Daži apēd kārumus, neizejot no virtuves, bet daži noturas pretī kārdinājumam un aizved tos mājās. Šeit arī tiek gatavots gardākais vīns ar garšvielām un citi gardumi, kurus var nobaudīt uz vietas, kā arī aizvest mājās kā suvenīru.

- Spēļu laukums "Angry birds". Šinīspēļu laukumā Jūs pilnībā varēsiet izbaudīt jautrības garu un spēles. Šīspēļu laukuma tapšana ir iedvesmota no pasaulē slavenās spēles "Angry birds". Šaušana ar kaķeni, zaļu cūciņu izmētāšana uz visām pusēm un visu dusmīgo putniņu zināšanu praktizēšana!

- Santa Klausa kabinets. Smagās koka durvis aicinoši iečīkstas katru reizi, kad kāds ienāk sveču izgaismotajā kolorītajā kabinetā. Grūti ir nepamanīt labsirdīgo sirmo vecīti, sarkanās drānās, kas sēž pie rakstāmgalda. Santa Klaus ir priecīgs redzēt visus, gan bērnus, gan pieaugušos. Jūs varat personīgi iedot viņam savu vēlmju sarakstu vai arī to iečukstēt viņam ausī.

- Kaligrāfijas skola. Šeit visi gribētāji var patrenēties senajā elfu kaligrāfijas mākslā, kuru apmāca zinoši un jautri profesori. Tikai pēc pusstundu ilgas nodarbības Jūs noteikti varēsiet parakstīt Jaungada apsveikuma kartiņu glītā rokrakstā! Kā saka elfi, nekas nevar aizstāt vecmodīgo spalvas kātu un tinti!

- Ledus galerija un ledus bārs. Lāsteku izrotātajā Ledus princeses ledus galerijā Jūsu elpa pārvārtīsies burvīgā baltā dūmakā, bet vieglais aukstums atdzesēs un spirdzinās jebkurā gada laikā. Krāšņas ledus statujas pastāstīs par Somijas dabu un kultūru. Kā arī Ledus bārā būs iespēja palutināt sevi ar atsvaidzinošiem dzērieniem, tādiem kā Ledus princeses skūpsts, kas tiek pasniegts roku darinātā glāzē.

- Pazemes Polārā loka šķērsošana. Pastāv daudz dažādu iespēju kā šķērsot Polāro loku, bet ir tikai viena vieta pasaulē, kur var to šķērsot zem zemes, 50 metru dziļumā! Neviens piedzīvojumu meklētājs nepalaidīs garām iespēju pierādīt savu drosmi un saņemot Sertifikātu par pazemes Polārā loka šķērsošanu!

- Dodieties braucienā ar vilcienu un izbaudiet četru gadalaiku krāšņumu. Mēģiniet pamanīt dzīvniekus un augus, kuri gadīsies Jums ceļā. Un nobeigumā vilcieniņš izbrauks cauri Slepenajai Elfu rotaļlietu darbnīcai, kur valda rosība visu cauru gadu.

- Elfu darbnīca. Elfu asinīs ir mīlestība pret rokdarbiem un dažādu lietu meistarošanu. Elfu darbnīcā Jūs varēsiet ļauties fantāzijai un radīt pašu skaistāko Jaunā gada rotu.

- Pasts. Santa parka pasts nemaz nelīdzinās parastajam pastam. Visas vēstules un kartiņas, kas tiek sūtītas prom no Santa Parka, tiek apzīmogotas ar maģisku zīmogu.

Šeit Jūs varēsiet arī pamēģināt piepildīt savas Jaunā gada vēlēšanās ar Vēlmju bungu palīdzību. Vienkārši iedomājieties vēlēšanos, pastāstiet to bungām un uzsitiet pa tām trīs reizes, un, ja Jūs ļoti sakoncentrēsieties, tad ir ļoti iespējams, ka Jūsu vēlēšanās patiesi varētu piepildīties! Kā arī, uz vietas darbojas kafejnīca "Kota", kur būs iespēja arī papusdienot, un kā gan bez iepirkšanās priekiem! Paņemiet līdzi kripatiņu Ziemassvētku, ko, atgriežoties mājās, uzdāvināt saviem draugiem un radiniekiem. Pēc Santa Parka apmeklējuma, ar bērnišķīgu sajūsmu Jums būs iespēja izbraukt ziemeļbriežu un suņu pajūgos. Haskiju skaļo reju pavadībā, Jūs dosieties aizraujošā piedzīvojumā sniegotā meža biezoknī. Šis aizraujošais ceļojums Jūs noteikti neatstās vienaldzīgu! Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas, vakarā atgriešanās viesnīcā.
Nakšņošana viesnīcā. ! Ja Jums paveiksies, kādā no ziemas vakariem, Jūs varēsiet redzēt Ziemeļblāzmu - fantastisku skatu, kad debesis
laistās mistiski zaļos un zilos toņos.

4. diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Helsinkiem ierobotos Helsinkos brīvais laiks pilsētā. Brīvajā laikā vērsiet apskatīt pilsētas centru. Apmeklēt jūras muzeju See Life un iepirkties pilsētas labākajos tirdzniecības centros. Vakarā pārcelšanas ar prāmi no Helsinkiem uz Tallinu. Pēc prāmja ierašanas Tallinā pārbraucies uz Rīgu!

Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

 

Papildus izmaksas:
Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

Izbraukuma ekskursija  Ranuā: 20 €

Izbraukuma ekskursija Rovaniemi: 20 €

Tropiskais akvaparks EDEN 13 € / 10 €;

Haski parks – ieejas biļetes parkā 10 €, brauciens suņu pajūgā – pieaug.30 € / bērniem 15 €

Briežu ferma 20 € / 15 €;

Santa Parks 42 € / 36 €;

Zoodārzs Ranua 23.5 €/19 €;

Pusdienas Somijā – no 20 €;

Fotografēšanās ar Santa Klausu: no 30 €;

Vēstules nosūtīšana no Santa Klausa pasta: 5 €;

Polāra loka šķērsošanas sertifikāts: 5 €;

Ceļojot vienam obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu 170 €;  

290,00
 350,00  
Atlaide:
- 17%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 40, bet ne vairāk kā 47)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 19.11.2024
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel