0 vērtējumi

Melnkalne Garantēta: 27.04.2024-9-dienu ceļojums uz noslēpumaino Melnkalni.

 

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Izbraukšana 27.04.2024

Atgriešanās 05.05.2024

Maršruts:   Rīga -  Lietuva – Polija – Čehija - Austrija - Slovēnija - Hor¦vātija - Melnkalne – Rīga.

Brauciens  tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Nakšņošana: Čehijā*** viesnīcās ar brokastīm divvietīgos, trīsvietīgos numuriņos, Melnkalnē nakšņošana *** apartamentos, bez ēdināšanas divvietīgos, trīsvietīgos numuriņos ar divām un trijām guļamistabām, virtuvi , wc duša vai vanna, Katrā guļamistabā paredzēts nakšņot divām personām.

Ceļojuma cenā iekļauti: ceļa (transporta) un viesnīcu izdevumi, grupas vadītāja pakalpojumi autobusā Latviešu valodā.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

Ceļošanai derīgi dokumenti;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 Ceļojuma programma: 

1.diena.

05.00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā.

Nakts tranzīta viesnīcā Čehijā.

2.diena.

Brokastis viesnīcā. 

Izbraukšana uz Melnkalni. Pa ceļam Austrija-Slovēnija-Horvātija

Vēlu vakarā iekārtošanas apartamentos Melnkalnē, Hercog Novi, Igalo. 

3.diena

Šodien piedāvājam ekskursiju braucienu uz Ostrogas klosteri (par papildus samaksu)  

Ostrogas Klosteris; Tas, kas šo klosteri padara tik īpašu, ir tieši tā atrašanās vieta – tas burtiski iekalts klintī, baltajai klostera fasādei saplūstot ar raupjajām klints sienām. Klosteris celts 17. gadsimtā. Tas būvēts, pateicoties Sv. Vasīlijam, kas tur arī apglabāts. Pēc viņa nāves strauji izplatījās runas, ka viņa pīšļiem piemīt dziedinošas spējas, tādēļ ļaudis šo vietu sāka apmeklēt arvien vairāk un vairāk. Atpūtas vakars ar mūziku un vakariņām (par papildus samaksu).

Nakts apartamentos Hercog Novi, Igalo. 

4.diena 

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas (par papildus samaksu) uz Kotoras līci un Ņeguši ciemu. 

Perast; mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas Škrepjela dievmātes sala. Dienas turpinājumā dodamies uz Kotoru

Pēc Peristas apskates došanās uz Kotoru ar kuģīti. Brauciena laikā cauri Kotoras līcim apmeklēsim Klinšu Dievmātes salu. Klinšu Dievmātes salas pirmsākumi meklējami 15 gadsimta vidū. Salai ir piešķirts muzeja status. Uz salas varēsiet apmeklēt baznīcu obligātais ziedojums 2 EUR no personas. Baznīcas interjeru rotā 68 gleznas, ko veidojis slavenais 17. gadsimta Perastas gleznotājs Tripo Kokolja. Uz altāra atrodas slavenā Klinšu Dievmātes ikona, 15. gadsimts Lovro Marinova Dobričeviča darbs. Tas ir vērtīgākais mākslas darbs baznīcā, jo tās vēsture ir ļoti cieši saistīta ar salas vēsturi. Pēc salas apskates došnās panoramas braucienā cauri visam Kotoras līcim uz Kotoru.

 Kotora: atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Brīvais laiks mierīgai pastaigai pa pilsētu. Pēc pusdienā dodamies uz Ņeguši ciemu.

 Ņeguši (Njeguši) - ciems, ir slavens ar savu vītināto gaļu pršut. Šeit būs iespēja to nogaršot kopā ar medus vīnu. .

Nakts apartamentos Hercog Novi, Igalo.  

5.diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas (par papildus samaksu) uz Budvu, Sv.Stefana sala, Cetiņja

 Īsa pastaiga Budvā. Budva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu.

 Sv.Stefana sala; 15.gs. cietoksnis izveidots par mūsdienīgu pilsētu – viesnīcu, kura atgādina peldošu kuģi. Senais lielgabals var „pastāstīt” par salas stratēģisko nozīmi un tās aizstāvi Sv.Stefanu.

 Dienas otrajā pusē došanās uz Cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali. 
 

Esot Cetiņē, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 m. augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.

Nakts apartaentos Hercog Novi, Igalo. 

6.diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas (par papildus samaksu) ar kruīzu pa Skadaras ezeru.

Skadaras ezers; ir lielākais Balkānos, atrodas starp Melnkalni un Albāniju. Daloties starp divām valstīm, arī ezeram ir divi nosaukumi: Skadaras ezers jeb Škodras ezers, nosaukts Albānijas pilsētiņas vārdā. Būdams lielākais ezers Balkānos, ezers ir mājas vairāk kā 270 putnu sugām. Pašas vērtīgākās sastopamās putnu sugas Skadaras ezers ir Dalmācijas pelikāns un Rozā flamingo. Tā pat ezers ir pilns ar saliņām, klosteriem un ir ieskauts starp vairākiem kalniem. Daudzviet ūdens augiem klātas plašas teritorijas. Melnkalnes pusē 1983. gadā izveidots Skadaras ezera nacionālais parks. Parks aptver gan bagātu augu pasauli, gan arhitektūras pieminekļus.

 Kruīzs pa Skadaras ezeru. Brauciens ar nelielu kuģīti caur ezera niedrēm un pa iztīrītiem kanāliem ir īpaši spilgts notikums. Niedres burtiski čum un mudž no dažādiem putniem, ziedošām ūdensrozēm un lilijām. Gar ezera krastiem ir arī daudz nelielas pilsētiņas, kas glabā daudzu gadsimtu vēsturi. Piestāsim pie kādas no skaistajām baznīcām vai cietokšņa drupām. Pēc tam mūs gaida pusdienas terasē ezera krastā zviedru galds. Ēdienkartē: cepta forele vai karpa, svaigu dārzeņu salāti, risoto ar dārzeņiem, alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni vīns sarkanais vai baltais, alus, sula, kafija vai tēja pēc izvēles.

Nakts apartamentos Hercog Novi, Igalo. 

7.diena

Šo dienu pavadīsim laiski atpūšoties pludmalē pie Adrijas jūras pilsētā Hercog Novi. Vai arī pēc vēlēšanās par papildus samaksu varēsiet doties laivu izbraucienā uz Zilo alu. Blue Cave atrodas apmēram 6 jūras jūdzes no Herceg Novi. Tas atrodas starp Zlatna luku un Mokra Gora ragu Lušticas pussalā un ir viens no skaistākajiem Vidusjūras dabas dārgakmeņiem savas dabiskās izcelsmes dēļ. Drosmigākie un izturīgākie ceļotāji Zilajā alā varēs arī no pēldēties.

Nakts apartamentos Hercog Novi, Igalo. 

 8.diena

Agri no rīta izbraukšanā uz Čehiju laiks ceļā Horvātija-Slovēnija-Austrija-Čehija

Nakts viesnīcā Čehijā

 9.diena 

Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Latviju. 

Atgriešanās Rīgā pusnaktī/naktī. 

 Informācijai 

Papildu ekskursiju minimālais dalībnieku skaits 25 cilvēki 

Ekskursijas vietējā gida pavadībā Krievu valodā 

 Cenā neietilpst: 

ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos, 

pārtikai nepieciešamā nauda, 

veselības apdrošināšana. 

 Papildus izdevumi 

Ceļojuma apdrošināšana 

Ekskursijas brauciens Ostrogas klosteri, (EUR 40) 

Ekskursijas brauciens Budva-Sv.Stefana sala-Cetiņe  (EUR 35)+4 EUR sabiedriskais transports transports

Ekskursija brauciens  Perast – Kotoras līcis – Ņeguši ciems  (EUR 35)

Brauciens ar kuģīti uz Kotoru (EUR 10)

Ekskursijas brauciens ar kruīzu pa Skadaras ezeru  (EUR 50)

Izbrauciens ar kuģīti uz Zilo alu jeb Blue cave (EUR 20) bērniem līdz 12g.v. (EUR 15)

Vakars ar mūziku un nacionālo Melnkalnes ēdienu un vīnu (EUR 53)

Pršut un vina degustācija Ņeguši ciemā (EUR 6 ) 

Tūristu nodoklis par katru nakti (EUR 2) obligātā piemaksa 

Papildus vieta autobusā (EUR 170). 

Ceļojot vienam, ir iespēja nakšņot vienam par papildus samaksu (EUR 190 ) 

330,00
 450,00  
Atlaide:
- 27%
Piedāvājumu nopirkuši 46 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 46)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ceļojumu iespējams iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 27.03.2024
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv