0 vērtējumi

Lietuva-22.06.24-2 dienu ceļojums uz Lietuvu Delfinārijs, Nida, Klaipēda!

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ņem līdzi ģimeni un brīvdienās dodies 2 dienu ceļojumā uz Lietuvu Delfinārijs, Nida, Klaipēda, Dinozauru parks, Palanga, HBH atpūtas kompleks!

Izbraukšana 22.06.24

Atgriešanās 23.06.24

Maršruts – Rīga – Klaipēda – Palanga – Rīga.

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas un  grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Nakšņošana: Divvietīgos, trīsvietīgos numuriņos ar brokastīm ***viesnīcā.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

Pirmā diena

Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.30.

Iebraucot Lietuvā, došanās uz Klaipēdu, Delfināriju.

Jūras muzejs: Beidzot  pēc trīs gadu rekonstrukcijas durvis ir vēris vaļā Delfinārijam blakus esošais Jūras muzeja akvārijs Klaipēdā, kas ir izmainījies līdz nepazīšanai. Kā īpašs jaunums pēc rekonstrukcijas ir 20 m garais stiklotais tunelis. Pastaigājoties cauri tunelim ir iespēja iepazīt jūras zemūdens pasauli no iekšienes. Tāpat būs iespējams apskatīt vairāk kā 70 eksotisku sugu zivis, ekspozīcija par jūras faunu, izstāde par jūras putniem, dzīvniekiem un dzīves attīstību jūrā.

Delfinārijs; Pēc lielas un grandiozas rekonstrukcijas beidzot ir vēris vaļā durvis apmeklētājiem atjaunotais Delfinārijs. Ar jaunu un aizraujošu programmu, kurā būs redzami delfīni. Interesanti būs gan pieaugušajiem un bērniem. Pēc aizraujošas un interesantas izrādes Delfinārijā, došanās uz Raganu kalnu-Jodkrantē pastaiga pa Lietuviešu tradicionālo skulptūru taku un iespēja iegādāties unikālus suvenīrus. Turpinājumā Parnidžas kāpa-Lietuvas Sahāra, saules pulksteni, skatu laukums. Tālāk došanās uz Nidu - jauka kūrortpilsētiņa Baltijas jūras Kuršu līča krastos, pastaiga + ekskursija. Nakts viesnīcā Klaipēdas centrā.

 

Otrā diena

Brokastis viesnīcā; Izbraukšana uz Dinozauru parku. Lietuvā 7 km no Klaipēdas, Radaiļos ir ierīkots Dinozauru parks, kurā varēsiet izjust patieso savvaļas dabu. Tas ir vienīgais šāda veida parks Baltijas valstīs. Šeit jūs sagaida visīstākie dinozauri. Viņi mauro, kustās, elpo, sprauslā ūdeni. Parkā ir arī daudz citas izklaides.. Pēc Dinozauru parka apskates došanās uz Palangu.

Palanga; grāfa Tiškeviča pils un botāniskais dārzs, Birutes kalna apmeklējums. Iespēja apmeklēt Dzintara muzeju, Palangas gājēju ielu, Mīlētāju tilts un jūra. Pēc tam došanās uz Žibininkai ciemu uz HBH kompleksu.

 HBH kompleks; atpūta kompleksā Rados virtuve. Komplekss ir arī pazīstam ar savu alus darītavu Juozo alus. Piedāvājumā būs iespēja nogaršot populāros Lietuviešu cepelīnus. Kā arī uzdzert kvasu no Juozo alus darītavas. Bet ja kāds gribēs nogaršot ko stiprāku varēs arī to pasūtīt. Kompleksa teritorijā ir daudz mazas bodītes, gan suvenīru gan saldumu bode. Kā arī blakus esošajā meža ir izveidotas pastaigu takas. Komplekss spēj vienlaikus  uzņemt 1500 cilvēkus.

Izbraukšana uz Rīgu

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.

Papildus izmaksas

Delfinārija šovs

Pieaugušajiem 15 EUR

Bērniem, Skolniekiem, Pensionāri 10 EUR

Jūras muzeijs

Pieaugušajiem 13. EUR

Bērniem, Skolniekiem, Pensionāri 6.50 EUR

Prāmja biļete

No 10 gadiem-Pieaugušajiem 3.00 EUR

Bērniem, Skolniekiem līdz 10 gadiem 2.50 EUR

Kuršu kāpa 1 EUR obligātā peimaksa

Dinozauru parks

Pieaugušajiem, Bērniem, Skolniekiem 19 EUR

Dzintara muzejs

Pieaugušajiem 2.50 EUR

Skolniekiem 1.50 EUR

Pusdienas no 9 EUR no personas

70,00
 100,00  
Atlaide:
- 30%
Piedāvājumu nopirkuši 6 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 48)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.