0 vērtējumi

Horvātija: no 19.10.24 - 8 dienas atpūta pie Adrijas jūras-Trogiras Rivjērā!

Izbraukšana  19.10.2024

Atgriešanās  26.10.2024

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Maršruts Rīga -  Lietuva – Polija – Čehija – Austrija – Slovēnija – Horvātija – Rīga.

Brauciens  tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Nakšņošana:Čehijā/ Polijā tranzīta viesnīcā**ar brokastīm, Horvātijā dzīvošana apartamentos*** no 50 līdz 200 metri no pludmales, ar divām guļamistabām, virtuvi un atpūtas istabu. Katrā guļamistabā  paredzēts nakšņot  2 cilvēkiem.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

Ceļošanai derīgi dokumenti;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

Ceļojuma norise

1 diena

Izbraukšana no Rīgas plkst.5.00 (Lietuva-Polija).

Nakšņošana Čehijā-Brno Morāvijas karsta reģionā.

2 diena

Brokastis viesnīcā,  izbraukšana uz Morāvijas Karsta Nacionālo Parku.

Morāvija Karsta Nacionālais Parks ir viens no lielākajiem dabas parkiem Čehijā un arī Centrālajā Eiropā. Morāvijas Karsta nacionālais parks ir 92km2 liels un tajā ir atrodamas 1100 karsta alas, taču ņem vērā, ka apskatei atvērtas tikai četras lielākās karsta alas. Ekskursijas laikā būs iespēja doties motorlaivu braucienā pa pazemes upi Punkvas alā, kā arī doties aizraujošā braucienā pa parku ar panorāmas vilcieniņu un funikulieri.Ekskursijā dodas visi ceļotāji. 

Izbraukšana uz Horvātiju (Čehija-Austrija-Slovēnija).

Vakarā iekārtošanās apartamentos Trogiras Rivjērā

Nakts apartamentos Trogiras Rivjērā

3 diena

Ekskursija (par papildus samaksu) pa romantiskajām pilsētiņām Trogir un Splitu.

Trogir; Pilsēta ar vairāk ka 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par ”Akmens pilsētu” Pēc ekskursijas pa Trogir došanās uz Splitu.

Splita; Pilsēta kura atrodas uz pussalas starp austrumu Kastelas līča daļu un Splitas kanālu. Splita ir viena no saulainākajām vietām Eiropā, kuras Vidusjūras klimats ir ideāli piemērots atpūtai. Splita ir arī Dalmācijas provinces centrs. Tā atrodas starp Dubrovniku un Zadaru, to uzskata par Horvātijas cēlāko pilsētu. Pilsēta, kur slejās Romas imperatora Diokletiana pils. Līdz mūsdienām ir saglabājies oriģinālais vestibils, kolonāde, Jupītera templis. Ekskursijā dodas visi ceļotāji. Pēc ekskursija brīvais laiks pašiem iepazīt pilsētas šaurās ieliņas un mazos veikaliņus.

Vakarā tiek piedāvāts vakars ar dzīvo mūziku dejām nacionālo ēdienu un vīnu.

Nakts apartamentos Trogiras Rivjērā

4 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (par papildus samaksu)  uz KrKa parku.

KrKa parks;  ir plašs  gandrīz nemainīgs reģions, kas 1985. gadā tika pasludināts par nacionālo parku. KrKa NP ir bagāts ar daudzšķautņainām dabas vērtībām, tajā atrodas septiņi travertīna ūdenskritumi ar kopējo kritumu 242 metri, savukārt KrKa upe ir dabiska parādība, kas veidojusies tūkstošu gadu laikā.  Gar upes krastiem kalnos ierīkotas daudzas koka pastaigu takas – arī gar 17 pakāpju ūdenskritumu Skradinski buk, kas ir garākais un slavenākais dabas skaistums Horvātijā.

Nakts apartamentos Trogiras Rivjērā

5 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (par papildus samaksu) uz Adrijas jūras pērli Dubrovniki.

Dubrovniki;  pilsēta kura atrodas Adrijas jūras piekrastē. 1979 gadā Dubrovniki tika iekļauti UNESCO Pasaules mantojumu saraksta. Ekskursija sāksies ar slaveno mūra sienas apskati. Lielāko daļu Dubrovniki ieskauj mūri, kuri ir 25 metrus augsti ar 16 torņiem. Pēc mūru apskates došanās Stari Grad virzienā.  Stari Grad ir vecpilsēta ar savu unikālo baroka un viduslaiku arhitektūru. Vecpilsētā varēsiet apskatīties pašu vecāko aptieku Eiropā. Vecākā aptieka Eiropā tika izveidota 1317 gadā. Aptieka atrodas franciskāņu klosterī kas tika celts 14 gadsimtā. Apskatīsimies lielo Onofrio strūklaku. Redzēsim Dubrovniku katedrāli  un tai piederošo Domenikāņu klosteri. Dievnams tika uz celts 13 gadsimtā. Pēc ekskursijas brīvais laiks Dubrovnikos.

Rakstnieks Bernards Šovs ir teicis: Tam, kurš meklē paradīzi zemes virsū, jāapmeklē Dubrovniki, jo nekur citur vairs neatrast tādu cēlumu un mierīgumu.

Nakts apartamentos Trogirā.

6 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī iespēja doties zivju piknikā pēc izvēles (par papildus samaksu). Ekskursijas brauciens pa Adrijas jūru. Uz kuģīša tiks pasniegtas pusdienas: svaigi grillētas zivis un labs vietējais vīns. Parole šeit ir: „Baudīt!”

Nakts apartamentos Trogiras Rivjērā

7 diena

Agri no rīta apartamentu pamešana un došanās uz Plitvicas nacionālo parku.

Plitvices ezeri: Kas tiek uzskatīti par vienu no skaistākām dabas parādībām pasaulē. Sešpadsmit ezeri savienoti ar 92 ūdenskritumiem un kaskādēm, kas kopā ar gleznaino apkārtni veido īstu dabas oāzi. Būs iespēja redzēt parka alas ar daudzveidīgu floru un faunu. Plitvices ezeri ir pirmais un lielākais Horvātijas nacionālais parks, kas tika izveidots 1949. gadā. Kopš 1979. gada Plitvices ezeru nacionālais parks ir iekļauts UNESCOPasaules dabas mantojuma sarakstā

Aicinām pievienoties jūs šajā ceļojumā, lai baudītu burvju ezeru un ūdenskritumu skaistumu, kas rada pasakainus iespaidus! Pēc ekskursijas došanās tālāk uz Poliju.

Nakts viesnīcā Polijā.

8 diena

Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Latviju.

Vakarā pusnaktī atgriešanās Rīgā.

Informācijai

Papildu ekskursiju minimālais dalībnieku skaits 26 cilvēki.

Papaildus ekskursijas vietējo gidu pavadībā Krievu valodā

Cenā neietilpst:

ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos,

pārtikai nepieciešamā nauda,

tūristu nodoklis nakšņošanai,

veselības apdrošināšana.

Noderīga informācija un iespējamās papildu piemaksas

Ceļojuma apdrošināšana 

Tūristu nodoklis nakšnošanai par nakti (EUR 2 )

Ekskursijas brauciens uz Dubrovnikiem (EUR 40)

Ekskursijas brauciens uz Trogiru un Splita (EUR 35)

Ekskursijas brauciens uz KrKa NP (EUR 35)

Ekskursijas brauciens uz Morāvijas Karsta Nacionālo Parku (EUR 20)

Cena ekskursiju paketei 110 EUR 

Ieejas maksa Morāvijas Karsta Nacionālajā Parkā (pieaugušajiem - € 22, bērniem no 3-15 g.v. - € 13, studentiem, skolniekiem ni 15-26 g. v. - € 18, pensionāriem no 65 g,v. - € 13, bērniem līdz 3 g.v. - ieeja bez maksas)

Ieejas maksa Krka nacionālajā parkā (pieaugušajiem - € 20, no 7 -18 g.v.g - € 7, bērniem līdz 7 g.v. - ieeja bez maksas)

Ieejas maksa Plitvicas nacionālajā parkā (pieaugušajiem - € 23.50no 7 -18 g.v.g - € 6.50, sudentiem  - € 14.50, bērniem līdz 7 g.v. - ieeja bez maksas)

Izbrauciens ar kuģīti un zivju pikniks (EUR 42)

Vakars ar mūziku un nacionālo ēdienu un vīnu (EUR 37).

Ceļojot vienam, nakšņošana par papildus piemaksu (EUR 100 ).

Apskates vietas cenas ir inormatīvas, ja trešā persona maina cenas Tūrimsma operators patur tiesības atjaunināt cenas ceļojuma laikā.

220,00
 400,00  
Atlaide:
- 45%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 40, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ceļojumu iespējams iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 19.09.24
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv