0 vērtējumi

Kuldīga: 27.04.24 ekskursija+šovs zivis lido Kuldīgā!

Ceļojuma datums 27.04.2024 

Maršruts: Rīga-Kuldīga-Rīga 

Piedāvājumā ietilpst: brauciens tūristu klases autobusā, transporta un ceļa izdevumi, gida pakalpojumi

Piedāvājumā neietilpst ieejas maksas apskates objektos

Ekskursija notiek latviešu valodā

 

Ceļojuma norise.

7:30 izbraukšana no Rīgas

Došanās uz slaveno Pūres šokolādes muzeju.

Pūres šokolādes muzejs: Jūs iepazīstinās ar kakao un šokolādes vēsturi, dosieties aizraujošā ceļojumā, kurā būs iespējams iepazīt par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu. Dosieties arī aizraujošā ceļojumā pa trifeļu istabu. Un protams būs meistarklase, kur varēsiet nodegustēt šokolādi un izgatavot šokolādes figūriņu un praline līdz ņemšanai īpašās kastītēs.

Pārbrauciens uz Kuldīgu.

Kuldīgas Pilsētas dārzs: ir atjaunots līdz nepazīšanai - atjaunota ūdenskrātuve ar strūklaku, izveidoti gājēju celiņi, izbūvēta lapene, parkā atrodas burvīgas skulptūras un romantiski tēli, skatu laukumi, tiltiņi, rekonstruēti parka stādījumi un labiekārtota dārza teritorija. Tieši blakus Pilsētas dārzam atrodas viss slavenākais ūdenskritums Latvijā Ventas rumba.

Ventas rumba; Skats uz šo ūdenskritumu ir saviļņojošs un iespaidīgs! Ventas rumba ir ne vien platākais ūdenskritums Latvijā, bet arī viens no platākajiem Eiropā. Tāpēc Ventas rumbas panorāmu un šovu Lido zivis Kuldīgā!, ir vērts izbaudīt. 

Tieši šodien:
Pilsētas dārzā, Ventas krastā, notiks Pavasara šovs Lido zivis  Kuldīgā!, kas tapis par godu lidojošajām zivīm. Pasākums priecē ar bagātīgu programmu – tirdziņi, muzikāli priekšnesumi, sportiskas un mākslinieciskas aktivitātes un daudz kas cits!

Pēc šova Lido zivis Kuldīgā, došanās uz Riežupes dabas parku.

Riežupes dabas parks: Starp kokiem paēnā ir ieeja Latvijā garākajā mākslīgo alu labirintā. Tāpēc pazemē dosieties pa sveču un kabatas lukturīšu izgaismotām smilšakmens velvēm, kur varēsiet izjust  pazemes pasaules maģisko pievilcību un nonākt 10 m zem zemes. Atgriežoties virszemē, varēsiet papriecāties par Riežupes krasta jaukajām dabas ainavām. Pēc tam atpakaļ ceļš uz Rīgu, bet pa ceļam paviesosimies Jaunmoku pilī.

Jaunmoku pils: tā ir eleganta neogotikas stila pils, kas ir ļoti izcili sakopta ar izsmalcināti skaistu apkārtni. Pili projektējis pazīstamais 19-20. gs. mijas arhitekts Vilhelms Bokslafs (pēc viņa projekta ir arī celta Mākslas akadēmijas ēka Rīgā). Jaunmoku pils tika būvēta ap 1901. gadu un paredzēta kā toreizējā Rīgas mēra Džordža Ārmisteda medību un vasaras rezidence; mūsdienās pilī ir ierīkots Meža muzejs un tajā joprojām ir saglabājusies 19.-20. gs. miju interjera pievilcība. 

Vakarā ap 21:00 atgriešanās Rīgā

Iespējamie papildu izdevumi:

Pūres šokolādes muzejs

Bērni, skolniekiem , pensionāriem – 3.50 EUR

Pieaugušiem – 5 EUR

Vietējā gida pakalpojumi 1EUR personai

Jaunmoku pils
Skolēniem - 1 EUR
Studentiem, pensionāriem – 2.50 EUR
Pieaugušiem – 3.50 EUR

Vietējā gida pakalpojumi 2 EUR personai

Riežupes smilšu alas

Skolniekiem , pensionāriem – 5 EUR

Pieaugušiem – 6 EUR

18,00
 25,00  
Atlaide:
- 28%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 49)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel