0 vērtējumi

Horvātija: Mandarīnu paradīze no 22.10.16 nakšņošana 3* apartamentos!

Izbraukšana 22.10.16   

Atgriešanās 29.10.16

Maršruts Rīga -  Lietuva – Polija – Čehija – Austrija – Slovēnija – Horvātija – Rīga.

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Nakšņošana: Čehijā/Polijā tranzīta viesnīcā**ar brokastīm, Horvātijā dzīvošana apartamentos*** no 50 līdz 200 metri no pludmales, ar divām guļamistabām, virtuvi un atpūtas istabu. Katrā guļamistabā  paredzēts nakšņot  2 cilvēkiem.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) un viesnīcu izdevumi, kā arī grupas vadītāja pakalpojumi autobusā Latviešu valodā.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

Ceļošanai derīgi dokumenti;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

1 diena

Izbraukšana no Rīgas plkst.4.00 (Lietuva-Polija).

Nakšņošana Čehijā-Brno Morāvijas karsta reģionā.

2 diena

Brokastis viesnīcā,  izbraukšana uz Morāvijas Karsta Nacionālo Parku.

Morāvija Karsta Nacionālais Parks ir viens no lielākajiem dabas parkiem Čehijā un arī Centrālajā Eiropā. Morāvijas Karsta nacionālais parks ir 92km2 liels un tajā ir atrodamas 1100 karsta alas, taču ņem vērā, ka apskatei atvērtas tikai četras lielākās karsta alas. Ekskursijas laikā būs iespēja doties motorlaivu braucienā pa pazemes upi Punkvas alā, kā arī doties aizraujošā braucienā pa parku ar panorāmas vilcieniņu un funikulieri. 

Izbraukšana uz Horvātiju (Čehija-Austrija-Slovēnija).

Vakarā iekārtošanās apartamentos Trogorā.

3 diena

Ekskursija (par papildus samaksu) pa romantiskajām pilsētiņām Trogir un Splitu.

Trogir; Pilsēta ar vairāk ka 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par ”Akmens pilsētu” Pēc ekskursijas pa Trogir došanās uz Splitu.

Splita; Pilsēta kura atrodas uz pussalas starp austrumu Kastelas līča daļu un Splitas kanālu. Splita ir viena no saulainākajām vietām Eiropā, kuras Vidusjūras klimats ir ideāli piemērots atpūtai. Splita ir arī Dalmācijas provinces centrs. Tā atrodas starp Dubrovniku un Zadaru, to uzskata par Horvātijas cēlāko pilsētu. Pilsēta, kur slejās Romas imperatora Diokletiana pils. Līdz mūsdienām ir saglabājies oriģinālais vestibils, kolonāde, Jupītera templis. Pēc ekskursija brīvais laiks pašiem iepazīt pilsētas šaurās ieliņas un mazos veikaliņus.

Vakarā tiek piedāvāts vakars ar mūziku dejām nacionālo ēdienu un vīnu.

Nakts apartamentos.

4 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (par papildus samaksu)  uz KrKa parku un Šibeniki.

KrKa parks;  ir plašs  gandrīz nemainīgs reģions, kas 1985. gadā tika pasludināts par nacionālo parku. KrKa NP ir bagāts ar daudzšķautņainām dabas vērtībām, tajā atrodas septiņi travertīna ūdenskritumi ar kopējo kritumu 242 metri, savukārt KrKa upe ir dabiska parādība, kas veidojusies tūkstošu gadu laikā.  Gar upes krastiem kalnos ierīkotas daudzas koka pastaigu takas – arī gar 17 pakāpju ūdenskritumu Skradinski buk, kas ir garākais un slavenākais dabas skaistums Horvātijā. Pēc ekskursijas pa Krka nacionālo parku došanās uz Dalmācijas pilsētu Šibeniki.

Šibeniki; ir sena pilsēta Adrijas jūras krastā Horvātijā. Pilsēta ar ļoti bagātu pasaules nozīmes vēsturisko mantojumu, kas šeit pamanāms gluži vai uz katra soļa. Piemēram  Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa.  Un viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Pēc ekskursijas pa Šibenik došanas uz kalnu ciematu, kur būs iespēja apmeklēt Dalmāciešu etnogrāfisko sētu. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcijām, kā arī nodegustēt vietējos sierus un slaveno Puršut, mandeles, stipros dzērienus un vīnu „Babič”. 

Nakts apartamentos.

5 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (par papildus samaksu) uz Adrijas jūras pērli Dubrovniki un Mandarīnu safari  Neretvas ielejā .

Neretvas ieleja; Vietējā alkohola degustācija+vīģes un mandarīnu lasīšana tieši no kokiem. Un protams brauciens ar laivām pa Neretvas kanāliem, gar brīnišķīgajiem mandarīnu laukiem.

Dubrovniki;  pilsēta kura atrodas Adrijas jūras piekrastē. 1979 gadā Dubrovniki tika iekļauti UNESCO Pasaules mantojumu saraksta. Ekskursija sāksies ar slaveno mūra sienas apskati. Lielāko daļu Dubrovniki ieskauj mūri, kuri ir 25 metrus augsti ar 16 torņiem. Pēc mūru apskates došanās Stari Grad virzienā.  Stari Grad ir vecpilsēta ar savu unikālo baroka un viduslaiku arhitektūru. Vecpilsētā varēsiet apskatīties pašu vecāko aptieku Eiropā. Vecākā aptieka Eiropā tika izveidota 1317 gadā. Aptieka atrodas franciskāņu klosterī kas tika celts 14 gadsimtā. Apskatīsimies lielo Onofrio strūklaku. Redzēsim Dubrovniku katedrāli  un tai piederošo Domenikāņu klosteri. Dievnams tika uz celts 13 gadsimtā. Pēc ekskursijas brīvais laiks Dubrovnikos.

Rakstnieks Bernards Šovs ir teicis: Tam, kurš meklē paradīzi zemes virsū, jāapmeklē Dubrovniki, jo nekur citur vairs neatrast tādu cēlumu un mierīgumu.

Nakts apartamentos.

6 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī iespēja doties zivju piknikā pēc izvēles (par papildus samaksu). Ekskursijas brauciens ar kuģīti gar kaimiņu salas krastiem. Uz kuģīša tiks pasniegtas pusdienas: svaigi grillētas zivis un labs vietējais vīns. Parole šeit ir: „Baudīt!”

Nakts apartamentos

7 diena

Agri no rīta apartamentu pamešana un došanās uz Plitvicas nacionālo parku.

Plitvices ezeri: Kas tiek uzskatīti par vienu no skaistākām dabas parādībām pasaulē. Sešpadsmit ezeri savienoti ar 92 ūdenskritumiem un kaskādēm, kas kopā ar gleznaino apkārtni veido īstu dabas oāzi. Būs iespēja redzēt parka alas ar daudzveidīgu floru un faunu. Plitvices ezeri ir pirmais un lielākais Horvātijas nacionālais parks, kas tika izveidots 1949. gadā. Kopš 1979. gada Plitvices ezeru nacionālais parks ir iekļauts UNESCOPasaules dabas mantojuma sarakstā

Aicinām pievienoties jūs šajā ceļojumā, lai baudītu burvju ezeru un ūdenskritumu skaistumu, kas rada pasakainus iespaidus! Pēc ekskursijas došanās tālāk uz Poliju.

Nakts viesnīcā Polijā.

8 diena

Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Latviju.

Vakarā pusnaktī atgriešanās Rīgā.

Informācijai

Papildu ekskursiju minimālais dalībnieku skaits 25 cilvēki.

Cenā neietilpst:

ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos,

pārtikai nepieciešamā nauda,

veselības apdrošināšana.

Papildus izdevumi

Ceļojuma apdrošināšana no BTA

Ekskursijas brauciens uz Dubrovnikiem (EUR 30)

Ekskursijas brauciens uz Trogiru un Splita (EUR 25)

Ekskursijas brauciens uz KrKa NP un Šibenik (EUR 25)

Ieejas maksa Krka nacionālajā parkā (pieaugušajiem 90 HRK, no 7,g līdz 18,g  70 HRK)

Ieejas maksa Plitvicas nacionālajā parkā (pieaugušajiem 110 HRK, no 7,g līdz 18,g  80 HRK)

Ieejas maksa Morāvijas Karsta Nacionālajā Parkā (pieaugušajiem - € 20, bērniem, skolēniem, studentiem - € 15, pensionāriem no 65 g,v. - € 17, bērniem līdz 3 g.v. - ieeja bez maksas)

Izbrauciens pa Neretvas ielejas  kanāliem, gar brīnišķīgajiem mandarīnu laukiem (EUR 15)

Ieejas maksa etnogrāfiskajā sētā (EUR 13)

Senās aptiekas apmeklējums (40HRK)

Izbrauciens ar kuģīti un zivju pikniks (EUR 30)

Vakars ar mūziku un nacionālo ēdienu un vīnu (EUR 30).

Papildus vieta autobusā (EUR 100).

Ceļojot vienam, ir iespēja nakšņot vienam par papildus samaksu (EUR 100 ).

159,00
 400,00  
Atlaide:
- 60%
Piedāvājumu nopirkuši 18 cilvēki.
(kopā nepieciešami 40, bet ne vairāk kā 48)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 22.09.2016
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel