0 vērtējumi

Taizeme: no 20.12.19-13 naktis Pattaya Dragon Beach Resort 3*!

Izlidošanas datums / Atgriešanās datums

20.12.2019               03.01.2020

Ceļojuma cenā iekļauts:

Lidojums: Rīga – Bangkoka - Rīga 

Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža līdz 8 kg,

Trānsfēra: Bangkokas lidosta – viesnīca - Bangkokas lidosta

Izmitināšana: Viesnīcā Dragon Beach Resort 3* 13 naktis Standarta numuriņos Twin vai DBL.

Ēdināšanas: Brokastis

Vietējās tūrisma aģentūras pārstāvja pakalpojumi Krievu valodā

Cena norādīta par vienu personu divvietīgajā numuriņā

Ceļojot vienam obligātā piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu

Ceļojuma cena bērniem no 0 līdz 12.g.v. - jautāt pie tūrisma operatora

Ceļojuma dokumenti:

Pase, kas izsniegta pēc 30.06.2002. un ir derīga kā minimums 6 mēnešus pēc ceļojuma. Bērniem līdz 18 gadiem ir nepieciešama dzimšanas apliecība un notariāli apstiprināta pilnvara, gadījumā, ja bērns ceļo bez vecākiem.

Latvijas nepilsoņu pases turētājiem ir nepieciešama iebraukšanas viza Taizemē (vīzas cena 55 EUR)

Latvijas nepilsoņiem vīzas noformēšanas ilgums 14 dienas

Taizeme.

 

Taizeme, kādreiz saukta par Siāmu, ir pārsteidzoša un viesmīlīga spilgtu krāsu un garšīgu aromātu zeme, kuru atklās ikviens, kurš izvēlēsies atpūtas ceļojumu uz Taizemi. Ceļojumi uz Taizemi parasti ir neaizmirstami, ar senu kultūru un bagātām budisma tradīcijām,  tajiešu masāža un tajiešu, ķīniešu, korejiešu, japāņu un citu austrumu tautu ēdienu burvībām. Ar unikālu klimatu, augstas klases servisu, daudzveidīgām ekskursijām un izklaides programmām Taizemi padara par vienu no pasaules slavenāko tūrisma vietām.

 

Pattaija – Taizemes tūrisma dieviete

Pattaija ir Taizemes lielākais kūrorts, tas atrodas apmēram 150 km uz dienvidaustrumiem no Bangkokas pie Siāmas jūras līča.  Daudzās viesnīcas spēj izdabāt jebkura tūrista gaumei. No džungļu ziedos slīkstošiem bungalowo, līdz mūsdienīgiem korpusiem ar bagātīgiem apartamentiem – šeit sev tīkamo atradīs gan austrumu burvības meklētāji, gan tie, kas vēlas baudīt klusu atpūtu ģimenes lokā. Pateicoties pilsētas statusam – tas to atšķir no daudziem citiem Taizemes kūrortiem – Pattaija pēc krāšņā saulrieta neiegrimst  klusuma, tās dzīves temps ne drusku nerimst, vien jautrības un izpriecu akcenti no pludmalēm, jūras un baseiniem pārvietojas uz pilsētas ielām, bāriem, diskotēkām un citiem vakara un nakts līksmības objektiem, kur izklaide rokrokā ar uzdzīvi sit augstu vilni.

870,00
 1 400,00  
Atlaide:
- 38%
Piedāvājumu nopirkuši 2 cilvēki.
(kopā nepieciešami 0, bet ne vairāk kā 100)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona nr, uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv ceļojumu ir iespēja iegādāties veicot apmaksu pa daļām.Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel