0 vērtējumi

Lietuva: 09.06.18-Dinodrago, pastaiga pa koku galotnēm un labirintu virpulis!

Ceļojuma datumi; 09.06.2018

Maršruts – Rīga – Lietuva - Rīga.

Brauciens tūristu klases autobusā.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojumā jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 07:00

Iebraucot Lietuvā, došanās uz vienīgo un lielāko izklaides parku Baltijas valstīs Dinodrago.

Dinodrago parks;  ir lielākais šāda veida parks Baltijas valstīs, kur tajā pašā laikā Jūs varēsiet apmeklēt divus parkus, kas atrodas blakus viens otram. Jūs atradīsiet daudz dabīga izmēra rūcošus dinozaurus, un kustīgus pūķus, kas ar savu neparasto izskatu pārsteigs ne vienu vien parka apmeklētāju.

Netālu no dinozauru-pūķu parka atrodas Mini zoo. Šeit dzīvo liels savvaļas dzīvnieku skaits – brūnie lāči, lauva, puma, lūši, brieži, surikati, dzeloņtruši un daudzi citi dzīvnieki, kopā vairāk nekā 140. Zoo parkā ir arī unikāls etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ar dažādiem seno lietuviešu sadzīves un darba rīkiem, kurus bērni varbūt nav pat redzējuši. Tāpat teritorijā ir ierīkots speciāls atrakciju parks bērniem.

Pusdienas pauze parka restorānā.

Turpinājumā došanās uz vienīgo Baltijas valstīs pastaigu taku pa koka galotnēm Anīkščos.

Anīkšču reģionālajā parkā: 2015. gadā tika atklāts ne vien Baltijā, bet visā Rietumeiropā unikāls apskates objekts: 21 m augstumā starp koku galotnēm izvietots 300 m garš pastaigu tilts. Tas sākas pie Puntukas akmens un noslēdzas 34 m augstajā skatu tornī, no kura paveras brīnišķīga apkārtnes panorāma.

Turpinājumā došanās uz Labirintu parku.

Labirintu parks: ir brīnišķīga izklaides vieta, kur varēsiet viens vai ģimenes lokā izmēģināt savas orientēšanās spēja. Labirintu parks piedāvā 4 veidu labirintus Lielais labirints, Apaļais labirints, Skrējiena labirints un Kukurūzas labirints. Tā pat arī parks piedāvā dažādas izklaides pieaugušajiem un bērniem. (Bērnu rotaļu laukums, Šautuvi, Spoguļu labirintu, Šķībo spoguļu istabu, Mini-golfs, Bērnu autoskolu, Uzpūšamo riepu kaskādi, Mini-ekskavatorus, Bērnu karuseļus, Spilvena batutu)

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22:00

Papildus izmaksas

Dinodrago parks + Mini zoo

Pieaugušajiem 12 EUR

Bērniem 9 EUR

Taka (Pa koku galotnēm)  2 €

Labirintu parks

Pieaugušajiem, 7 EUR

Bērniem 6 EUR

Pusdienas 6.50 EUR no personas

13,00
 19,00  
Atlaide:
- 32%
Piedāvājumu nopirkuši 12 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.