0 vērtējumi

Latvija: 27.05.17-unikāls ceļojums Briežu safāri, Avārijas Brigādes izklaides parka apmeklējums un Mr.Plumes sidras ražotne!

Ceļojuma datums 27.05.2017

Maršruts: Rīga-More-Aizkraukle-Jumprava-Rīga 

Piedāvājumā ietilpst: brauciens tūristu klases autobusā, transporta un ceļa izdevumi, gida pakalpojumi

Piedāvājumā neietilpst: ieejas maksas apskates objektos

Ekskursija notiek latviešu valodā

Ceļojuma norise.

08:00 izbraukšana no Rīgas

Došanās uz Mores pagastu kur ir izveidots briežu dārzs.

Safari parks More ir savvaļas dzīvnieku dārzs, kur 170ha lielā teritorijā tiek audzēti staltbrieži, dambrieži un baltie staltbrieži, pavisam kopā-300 dzīvnieki. Tepat mitinās arī 16 mežacūkas.

Safari parks More ir ideāla vieta tiem, kas vēlās uz brīdi atslēgties no pilsētas steigas, pabūt patīkamā un sakoptā vidē, kur rokas stiepiena attālumā atrodas savvaļas dzīvnieki. Šodien parks jau kļuvis par iecienītu apskates objektu gan dažādu grupu, gan individuālu apmeklētāju.

Parka teritorija sadalīta 14 lielākos un mazākos aplokos. Seši no tiem ir iekļauti parka apmeklētājiem izveidotā maršrutā. Variet būt droši, ka brieži ne vien pienāks tuvu klāt, un labprāt arī paņems no Jūsu rokas kādu kārumu (āboli, burkāni), ja Jums tas būs līdzi.

Pēc ekskursijas pa Safari parku došanās uz Latvijas lielāko izklaides parku (Avārijas Brigāde).

Avārijas Brigādes izklaides parks piedāvā:

Dinozauru taka Iepazīsti aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 m garā dinozauru takā! Tā ir iespēja sastapties aci pret aci ar milzīgo brontozauru, kā arī atklāt mežonīgā tiranozaura slēpni.

“Avārijas Brigādes” pilsētiņa satiec iecienītos animācijas filmas varoņus īstā “Avārijas brigādes” pilsētiņā. Apskati slaveno pieminekli, uzkāp dzirnavās un nofotografējies kopā ar Bembelātu, Poteriku un Sīlinku.

Ūdens spēļu laukums Nebeidzama izklaide 200 m2 lielā ūdens spēļu laukumā. Skrien cauri ūdens riņķiem, atveldzējies strūklakās vai uzspēlē ūdens kauju ar saviem draugiem!

Leļļu taka Ceļojums latviešu rakstnieku pasaku un varoņu pasaulē- rūķi, princeses, velniņi un latviešu tautas varonis Lāčplēsis. Šie un citi literārie tēli 20 leļļu ekspozīcijās, kuras veidojusi starptautiski pazīstamā leļļu māksliniece Vladlena.

Virvju trase Šī virvju trase paredzēta tieši bērniem, tā augstums no zemes nepārsniedz 1,5m, tādā veidā padarot to pieejamu arī mazākiem bērniem. Pārvari šķēršļus, šķērso tiltiņus, balansē uz baļķiem un izbaudi nobraucienu pa virvi atpakaļ uz zemi.

Bērnu rotaļlaukums.

Mr.Plūme uz sidrs ražotni Jumpravā. Pēc AB izklaides parka  apmeklējuma  

Uzzināsiet, kā saimnieks Mr.Plūme nonāca līdz sidra gatavošanai, un kas vispār ir sidrs. Atklāts tiek arī kā sidru izraudzēt mājas apstākļos. Pēc izglītošanās seko degustācija ar 4 līdz 5 dažādiem sidriem un vīniem. Noslēgumā var iegādāties dzērienus (bez uzcenojuma) līdzi ņemšanai. Un būs arī  muzikāls priekšnesums saimnieka izpildījumā. 

Vakarā ap 21:30 atgriešanās Rīgā

Iespējamie papildu izdevumi pēc paša vēlēšanos: 

Izklaides parks (Avārijas Brigāde):

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 12 EUR

Safari parks:

Pieaugušiem – 5 EUR

Bērniem no 2-12.g.v. pensionāriem – 4 EUR

Mr.Plume sidrs ražotne:

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem, pensionāriem – 6 EUR

12,00
 18,00  
Atlaide:
- 33%
Piedāvājumu nopirkuši 4 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel