0 vērtējumi

Lietuva: no 22.09.18 -2 dienu ceļojums uz Anīkščiem-Viļņu-Traķiem ar iespēju apmeklēt Viļņā viss krāšņāko gaismas un uguņošanas šovu visās Baltijas valstīs ( X International fireworks festival )!

Izbraukšana 22.09.18  

Atgriešanās 23.09.18 

Maršruts – Rīga – Viļņa – Traķi – Rīga. 

Brauciens ērtā tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas un  grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Ceļojuma cena bērniem līdz 11,99 g.v. 30 EUR, ja guļ ar vecākiem vienā gultā bez papildus gultas.

Nakšņošana: Divvietīgos, trīsvietīgos numuriņos ar brokastīm *** viesnīcā.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

Ceļojuma norise

Pirmā diena

Izbraukšana no Rīgas plkst. 07:00.

Iebraucot Lietuvā, došanās uz vienīgo Baltijas valstīs pastaigu taku pa koka galotnēm Anīkščos.

Anīkšču reģionālajā parkā: 2015. gadā tika atklāts ne vien Baltijā, bet visā Rietumeiropā unikāls apskates objekts: 21 m augstumā starp koku galotnēm izvietots 300 m garš pastaigu tilts. Tas sākas pie Puntukas akmens un noslēdzas 34 m augstajā skatu tornī, no kura paveras brīnišķīga apkārtnes panorāma.

 

Pēc pastaigas pa koku galotnēm došanās uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu.

 

Ap pusdienas laiku ierašanās Viļņā un iekārtošanās viesnīca atpūta brīvais laiks.

Vēlā pēc pusdienā piedāvājam doties uz Vingio parku kur norisināsies pats krāšņākais un skaļākais gaismas, lazer un uguņošanas festivāls Baltijas valstīs.

 

X International fireworks festivals: piedāvā plašu koncertu programmu un protams pats galvenais pasākumā sacentīsies savā starpa pasaules labākie gaismas šovu speciālisti, lāzer šovu speciālisti un protams pasaules labākie pirotehniķi. Gaismas un uguns šovi ir atstrādāti līdz pat sīkākai niansei, jo tiks rādīti pazīstamas mūzikas pavadījumā. Festivāls solās būt grandiozi krāšņs, muzikāls un skaļš.

 

Nakts viesnīca  

Otrā diena

Brokastis viesnīcā, pēc brokastīm piedāvājam ekskursijas programmu uz ( Traķu ezerpili un Viļņu par papildus samaksu 10 EUR)

Ekskursija Traķu ezerpilī vietējā gida pavadībā krievu valodā: šī ir vienīgā pils Eiropā, kas uzcelta ezera vidū. Tas bija cietoksnis, kuru nevarēja iekarot krustneši. Pili apsargāja karaīmi, ko virsaitis Vitauts bija atvedis uz Traķiem no Krimas. Karaīmi jau 600 gadus dzīvo Traķos, saglabājot savu kultūru un tradīcijas. Brīvajā laikā Tev būs unikāla iespēja nogaršot karaīmu ēdienus restorānā „Kubete”, kur redzēsi, kā pagatavot karaīmu izdaudzinātos pīrādziņus „kibinai” jeb kibinus. Pēc tam varēsi baudīt dārzeņu uzkodas, zupu un kibinus ar liellopu gaļu. 

Viļņās pilsētas: ekskursijas laikā apskatīsiet katedrāli un Katedrāles laukumu, vecāko Austrumu Eiropas Viļņas universitāti, Svētās Annas baznīcu, Aušros vārtus (rītausmas Vārti,  kuros glabājas brīnumainā Žēlsirdības Dievmātes ikona, kas ir slavenā 17. gs. mākslinieka darbs. Šī ikona ir labi zināma visas pasaules katoļiem, tā kā daudzās baznīcās dažādās pasaules daļās atrodas šīs ikonas kopijas.

Bet tiekas nedodas ekskursijā tiek piedāvāta brīva diena Viļņā iesākam apmeklēt brīvajā dienā Tc. Akropolis.

Akropolis: tas ir lielākais iepirkšanās centrs Baltijas valstīs. Šeit Jūs varēsiet garšīgi paēst, atpūsties, paslidot un iepirkties. Katru dienu Akropoli apmeklē ap 40 – 50 tūkstoši cilvēku! Šeit atrodas veikali visām gaumēm un ir iespējams apvienot iepirkšanos ar izklaidi.

Izbraukšana uz Rīgu 

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.

Papildus izmaksas

Taka (Pa koku galotnēm)  2 EUR 

X International fireworks festivāls no 10.90 līdz 29 EUR

bērniem līdz 10.g.v. ieeja bezmaksas kopā ar vecākiem uzrādot dokumentus

http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/x-international-fireworks-festival-vilniaus-fejerija-2018-226883/

Traķu ezerpils

pieaugušajiem 7.50 EUR

skolēniem un studentiem, pensionāriem 4.00 EUR

Informācijai:  

Minimālais dalībnieku skaits ekskursijas dienai 20 personas

Ieejas makss norādītas pēc 2017 gada cenrādi un var mainīties.

50,00
 80,00  
Atlaide:
- 38%
Piedāvājumu nopirkuši 47 cilvēki.
(kopā nepieciešami 47, bet ne vairāk kā 47)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.