0 vērtējumi

Holande ceļojums garantēts: no 29.03.18 Amsterdama - Keukenhofa - Volendam - Zanse Shans - Hāga un Delfta!

Izbraukšana 29.03.2018 

Atgriešanās 02.04.2018

 

Ceļojuma cenā iekļauti: ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas un grupas vadītāja - gida pakalpojumi Latviešu un Krievu valodā.

 

Nakšņošana;  ***/** viesnīcā ar brokastīm divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos

 

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

Ceļošanai derīga pase vai arī ID karte;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise 

 

1.diena.

Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija.

Nakšņošana tranzīta viesnīcā Polijā.

2.diena

Brokastis. Turpinam ceļu. Dienas otrajā pusē ierašanās Amsterdamā. Amsterdama ir Nīderlandes finanšu un kultūras galvaspilsēta. Tajā atrodas daudzu lielu, pasaulē slavenu kompāniju galvenie biroji, piem., Philips un ING Group N.V. Pilsētas centrā atrodas pasaulē senākā fondu birža. Daudz apskates objektu: Reiksmuzeum, Vincenta van Goga muzejs, Pilsētas muzejs, Madam Tisso vaska figūru muzejs un sarkano lukturu kvartāls, kas ik gadu pilsētai pievilina ~4,2 miljonus tūristu. Ekskursiju pa Amsterdamu sāksim Dimantu apstrādes fabrikā. Neliela ekskursija un iespēja iegādāties suvenīrus, rokas pulksteņus, dārglietas. Ekskursijas turpinājums ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Pēc pilsētas apskates no kanāla puses, ekskursija „Vakara Amsterdama”. Šīs ekskursijas laikā Jūs iepazīsiet nesteidzīgo pilsētu. Vecpilsētas kontrasti, Sarkano lukturu kvartāla apmeklējums. Ekskursiju diena Amsterdamā 20EUR.

Nakts viesnīcā Nīderlandē.

3.diena.

Brokastis. Izbraukuma ekskursija Keukenhofa – Volendam - Zanse Shans (+55EUR). Pasaulē pazīstamais Nīderlandes karaliskais ziedu parks. Keukenhofa ir vispievilcīgākais ziedu parks Holandē. Bez neskaitāmā daudzuma ziedošo sīpolpuķu, tiek piedāvātas arī krāšņas ziedu izstādes, kas veltītas orhidejām, neļķēm, gerberām, krizantēmām, lillijām u.c. puķēm. Šeit atrodas arī Nīderlandē lielākais skulptūru parks. Kilometriem gari ziedošie lauki, simtiem tūkstošu sarkanu dzeltenu un violetu tulpju ziedu- neaizmirstams skats! Ekskursija uz holandiešu lauku saimniecibu, kur jau 150 gadu garumā pēc tradicionālajām receptē gatavo Holandes sieru un holandiešu tautastērpa sastāvdaļu - koka tupeles. Jūs varēsiet nodegustēt dažādu sieru veidus un iegādāties tos, kas vislabāk iegaršojās. Lielisks suvenīrs! Zanse Shans - tipiska Holandes ainava! Šajā vēstures notikumiem bagātajā vietā, ir daudz ko apskatīt: muzeji, seno amatu veicēji, darbojošās dzirnavas, simpātiskas ieliņas ar jaukiem veikaliņiem un senām, gleznainām, zaļām mājiņām. Volendam - pilsētiņa līča krastā. Ļoti skaista un viesmīlīga pilsēta, kurā iespējams nogaršot garšīgus zivju ēdienus. Volendama ir bijusī zvejniecības osta. Lielisks skats uz jūru!

Nakts viesnīcā Nīderlandē.

4.diena.

Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Hāga- Delfta.(+30EUR). Hāga- iepazīšanās ar Nīderlandes faktisko galvaspilsētu. Šeit atrodas Karaļa rezidence, ANO starptautiskās tiesas ēka, Tribunāla ēka, visas vēstniecības un konsulāti, ministrijas un dažādas starptautiskās organizācijas. Pastaigas laikā aplūkosim senus arhitektūras pieminekļus, kas lieliski saglabājušies līdz mūsdienām. Grāfu dīķis, Bruņinieku pils, Binnenhofa un cietuma osta ir iekļauti UNESCO sarakstā. Jūs iepazīsiet šo vēstnieku un diplomātu pilsētu. Delfta- viena no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Patrīciešu mājas pie Oude Delft kanāla, Vecās baznīcas “krītošais” tornis, viduslaiku laukums, Delftas zilibaltais porcelāns, tāda ir nīderlandiešu baroka gleznotāja Jana Vermēra pilsēta. Sākas mājup ceļš. Vācija. Polija.

Nakts tranzīta viesnīcā  Polijā.

5.diena

Brokastis. Mājupceļš. Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā.

Papildus izdevumi:

Medicīniskā apdrošināšana no BALTA

Papildus vieta autobusā –65 EUR;

Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a- 115 EUR;

Ekskursija uz ziedu parku KEUKENHOF - Volendam - Zanse Shans - 55EUR

Ekskursija Hāgā - Delfta - 30EUR

Ekskursiju paketes cena apmaksājot pirms ceļojuma 90 EUR.

Izbrauciens ar kuģīti pa pilsētas kanāliem 15EUR

Ieejas biļete ziedu parkā 16 EUR

Ekskursija Аmsterdamā ar vietējo gidu 20 EUR

189,00
 279,00  
Atlaide:
- 32%
Piedāvājumu nopirkuši 26 cilvēki.
(kopā nepieciešami 26, bet ne vairāk kā 30)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 29.02.2018
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336