0 vērtējumi

Latvija:Ceļojums garantēts 25.02.17 Lielākā Haskij suņu ciemata apmeklējums + Briežu safari + Pures šokolādes muzejs!

Ceļojuma datums 25.02.2017

Maršruts: Rīga-Jelgava-Saldus-Zīri-Pure-Jelgava-Rīga

Piedāvājumā ietilpst: brauciens tūristu klases autobusā, transporta un ceļa izdevumi, gida pakalpojumi

Piedāvājumā neietilpst: ieejas maksas apskates objektos

Ekskursija notiek latviešu valodā

Ceļojuma norise.

08:30 izbraukšana no Rīgas

Došanās uz otru lielāko Latvijas Briežu dārzu.

„Buku audzētavā” varēsiet iepazīties ar 1000 mītošajiem savvaļas dzīvniekiem – staltbriežiem, dambriežiem un mufloniem. Patreiz iežogoti ap 250 ha platības, kas sadalīti vairākos aplokos, lai būtu iespējam organizēt selekcijas darbu un dzīvniekus varētu apskatīt un novērot. Novērošanai iekārtoti speciālie torņi. Dzīvnieki iepirkti no savvaļas dzīvnieku dārziem Anglijā, Austrijā, Rumānijā un Ungārijā. Teritorijā atrodas dīķis, kurā audzē foreles un stores. Buku audzētavas apmeklējuma laikā, būs iespēja pabarot briežus no rokas ar speciāli sagatavotu barību. No bildēties briežu tuvumā, ka arī no klausīties vietēja gida stāstījumu par mītošajiem dzīvniekiem parkā.

Pēc ekskursija pa Buku audzētavu došanās uz Latvijas lielāko Haskiju suņu ciematu, kur mīt 30 dzīves priecīgi suņi. Haskij suņu ciems aicina pie sevis visus pozitīvu emociju tīkotājus!!!!!

Haskij suņu ciemata apciemojums: tikšanās ar suņiem, informācija par sniega suņiem,  izbraucieni suņu pajūgā, lauku dabas baudīšana, silta zāļu tēja dzeršana īstā indiāņu vigvamā (Tippi), to visu jūs varat izbaudīt apciemojot Haskiju suņu ciematu. Ierašanās atbilstošā  apģērbā: vēlams  ūdensnecaurlaidīgs un silts apģērbs, cieši apavi ar labu protektoru, cimdi.

Pēc Haskij suņu ciemata atpakaļ ceļš uz Rīgu, bet pa ceļam paviesosimies Pūres šokolādes muzejā.

Pūres šokolādes muzejs: Jūs iepazīstinās ar kakao un šokolādes vēsturi, dosieties aizraujošā ceļojumā, kurā būs iespējams iepazīt par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu. Dosieties arī aizraujošā ceļojumā pa trifeļu istabu. Un protams būs meistarklase, kur varēsiet nodegustēt šokolādi un izgatavot šokolādes figūriņu un praline līdz ņemšanai īpašās kastītēs.

Vakarā ap 21:30 atgriešanās Rīgā

Iespējamie papildu izdevumi pēc paša vēlēšanos:

Briežu safari parks:

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 3 EUR (cenā iekļauta briežu barībā)

Haskiju suņu ciemats:

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 4 EUR (haskiju apskate, info par suņiem, fotografēšanās, pastaiga ar suņiem)

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 6 EUR (haskiju apskate, info par suņiem, fotografēšanās, pastaiga ar suņiem, ēdināšana - uz ugunskura vārīta zupa Soļanka )

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 11 EUR (haskiju apskate, info par suņiem, fotografēšanās, pastaiga ar suņiem, ēdināšana - uz ugunskura vārīta zupa Soļanka un izbrauciens pajūgā 1 km)

Pūres šokolādes muzejs:

Bērni, skolniekiem , pensionāriem – 4 EUR

Pieaugušiem – 5.50 EUR

12,50
 25,00  
Atlaide:
- 50%
Piedāvājumu nopirkuši 43 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 47)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel